अभिव्यक्ति फिर्ता लिन एसडी मुनीलाई राप्रपा नेपालको चेतावनी

१९ श्रावण २०६९, शुक्रबार ०७:४० मा प्रकाशित

काठमाडौं, १९ साउन । भारतीय प्राध्यापक एसडी मुनीले हालै ललितपुरमा दिएको अभिव्यक्ति आपत्तिजनक रहेको भन्दै राप्रपा नेपालका विभिन्न भातृ संगठनहरुले बिहिबार उपत्यकामा विरोध प्रदर्शन गरेका छन् । राजा त्रिभुवनले नेपाललाई भारतसमक्ष विलय गराउन चाहन्थे भन्ने भारतीय प्राध्यापक मुनीको हालैको अभिव्यक्ति राष्ट्रियतामाथिको गम्भीर षडयन्त्र भन्दै राप्रपा नेपालका भातृ संगठनहरुले भारतीय दूतावासअगाडि प्रदर्शन गरेका हुन् । सो क्रममा भारतीय राजदूतलाई विरोधपत्र बुझाउने प्रयास गरिए पनि प्रहरीले अवरोध गरी दूतावास प्रवेश गर्न नदिएको राप्रपा नेपालका प्रवक्ता राजाराम श्रेष्ठले जानकारी दिनुभयो । राष्ट्रिय एकताका लागि महत्वपूर्ण भूमिका खेलेका राजा त्रिभुवनलाई देश विलय गराउन खोजेको भन्ने अत्यन्त आरोप लगाएर राष्ट्रियताविरुद्ध गम्भीर षडयन्त्र गर्न खोजिएको उक्त अभिव्यक्ति फिर्ता लिन राप्रपा नेपालले मुनीलाई चेतावनी दिएको छ ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौँ । नेकपा (एमाले) का अध्यक्ष केपी शर्मा ओलीले पार्टीमा बाटो बिराएकालाई फर्केर आउन आग्रह गरेका छन् । अखिल नेपाल

काठमाडौं । काठमाडौं उपत्यकामा निषेधाज्ञा १० दिन थप भएको छ । यसअघि जारी गरिएको निषेधाज्ञाको आदेशको अवधि आइतबार सकिएपछि काठमाडौं,

काठमाडौं । नेकपा एमालेको संस्थापन पक्षका सांसद नारदमुनि रानाले संसद पुनःस्थापना र अहिलेको सरकार सर्वोच्च अदालतले बनाइदिएको भनेपछि संसदको अन्तर्राष्ट्रिय

काठमाडौं । सांसद उमेश श्रेष्ठ स्वास्थ्य राज्यमन्त्रीमा नियुक्त भएका छन् । प्रधानमन्त्री शेरबहादुर देउवाले सांसद श्रेष्ठलाई स्वास्थ्य राज्यमन्त्रीमा नियुक्त गरेका