अभिव्यक्ति फिर्ता लिन एसडी मुनीलाई राप्रपा नेपालको चेतावनी

१९ श्रावण २०६९, शुक्रबार ०७:४० मा प्रकाशित

काठमाडौं, १९ साउन । भारतीय प्राध्यापक एसडी मुनीले हालै ललितपुरमा दिएको अभिव्यक्ति आपत्तिजनक रहेको भन्दै राप्रपा नेपालका विभिन्न भातृ संगठनहरुले बिहिबार उपत्यकामा विरोध प्रदर्शन गरेका छन् । राजा त्रिभुवनले नेपाललाई भारतसमक्ष विलय गराउन चाहन्थे भन्ने भारतीय प्राध्यापक मुनीको हालैको अभिव्यक्ति राष्ट्रियतामाथिको गम्भीर षडयन्त्र भन्दै राप्रपा नेपालका भातृ संगठनहरुले भारतीय दूतावासअगाडि प्रदर्शन गरेका हुन् । सो क्रममा भारतीय राजदूतलाई विरोधपत्र बुझाउने प्रयास गरिए पनि प्रहरीले अवरोध गरी दूतावास प्रवेश गर्न नदिएको राप्रपा नेपालका प्रवक्ता राजाराम श्रेष्ठले जानकारी दिनुभयो । राष्ट्रिय एकताका लागि महत्वपूर्ण भूमिका खेलेका राजा त्रिभुवनलाई देश विलय गराउन खोजेको भन्ने अत्यन्त आरोप लगाएर राष्ट्रियताविरुद्ध गम्भीर षडयन्त्र गर्न खोजिएको उक्त अभिव्यक्ति फिर्ता लिन राप्रपा नेपालले मुनीलाई चेतावनी दिएको छ ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं । नेपालमा बितेको २४ घण्टामा देशभर २३५१ जनामा कोारेना संक्रमण पुष्टि भएको छ । स्वास्थ्य तथा जनसंख्या मन्त्रालयका अनुसार

काठमाडौं। सभामुख अग्नि सापकोटाविरुद्ध परेको मुद्दामा सर्वोच्च अदालतको संवैधानिक इजलासले बुधबार सुनुवाइ गरेन ।प्रधानन्यायाधीश चोलेन्द्र शमशेर जबरा नेतृत्वको संवैधानिक इजलासमा

काठमाडौँ । नेकपा माओवादी केन्द्रले एमाले अध्यक्ष समेत रहेका प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओली नेतृत्वको सरकारलाई दिँदै आएको समर्थन फिर्ताको निर्णय

काठमाडौं । नेपाली काँग्रेसले केही दिनमै केपी ओली नेतृत्वको सरकार विस्थापित हुने दावी गरेको छ । माओवादी केन्द्र र जसपासँगको