नेवि संघको महाधिवेशन आगामी पुसमा

१९ श्रावण २०६९, शुक्रबार ०७:३१ मा प्रकाशित

काठमाडौं, १९ साउन । नेपाल विद्यार्थी संघको ११ औं महाधिवेशन आगामी पुसको अन्तिम साता हुने भएको छ । नेबि संघको हालै बसेको केन्द्रिय समितिको बैठकले पुस २५, २६ र २७ गते महाधिवेशन गर्ने निर्णय गरेको हो । महाधिवेशन स्थलबारे कुनै निर्णय नगरे पनि बैठकले पोखरा, लहान, बुटवल, झापा र काठमाडौंलाई प्रस्तावित स्थल किटान गरेको छ । नेवि संघका प्रवक्त युपी लामिछानेका अनुसार आगामी बैठकले यीमध्येबाट बैठकस्थलको टुंगो लगाउने छ ।
यस्तै, निजी शैक्षिक संस्थाले विद्यार्थीबाट असुल्ने चर्को शुल्क र विदेशी नामविरुद्ध नेवि संघले थालेको आन्दोलनलाई अझ सशक्त पार्ने निर्णय पनि बैठकले गरेको छ । राजनीतिक गतिरोध अन्त्यको बाधक वर्तमान सरकार भएकोले त्यसविरुद्धको आन्दोलनलाई पनि नेवि संघले संगै अघि बढाउने भएको छ ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं । प्रहरीले ७ जना नक्कली डाक्टरलाई पक्राउ गरेको छ । नक्कली प्रमाणपत्र पेश गरेर काम गरिरहेका ७ जना ‘नक्कली

काठमाडौँ । सरकारले सार्जवनिक स्थानमा ५ जनाभन्दा बढी भेला हुन रोक लगाएको छ । सोमबार बसेको मन्त्रिपरिषद् बैठकले जारी गरेको

काठमाडौँ । नेपाल कम्युनिस्ट पार्टी एमाले(नेकपा)को केन्द्रीय कमिटी बैठक प्रधानमन्त्री निवास बालुवाटारमा बस्दै छ। एमाले अध्यक्ष एवं प्रधानमन्त्री केपी शर्मा

काठमाडौँ । नेपालमा पछिल्लो २४ घण्टामा थप १ हजार ९६ जनामा कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको छ । स्वास्थ्य तथा जनसंख्या