साथीको हत्या गर्नेलाई सर्वस्वसहित जन्म कैद फैसला

१८ श्रावण २०६९, बिहीबार १८:३७ मा प्रकाशित

भक्तपुर १८ साउन । एघार हजार रूपैयाँको लागि आफ्नै गाउँको साथीको हत्या गर्ने तीन जनालाई भक्तपुर जिल्ला अदालतले सर्वस्वसहित जन्म कैदको फैसला सुनाएको छ ।
गत वर्ष भदौ २६ गते राति भक्तपुरको छालिङ गाविस १ का २२ वर्षिय विशाल भनिने विश्वराम थापाको हत्या गरेर गाउँकै खुल्ला चौरमा खाल्डो खनेर पुर्ने स्थानीय तीन व्यक्तिलाई जिल्ला अदालतले बुधबार सर्वस्वसहित जन्मकैदको फैसला गरेको अधिवक्ता किरण थापाले बताउनुभयो । जिल्ला न्यायाधीश रामप्रसाद ओलीको इजलासले यस्तो फैसला सुनाएको हो । उनीहरूलाई डिल्लीबजार जेल लगिएको छ ।
खाल्डो खनेर पुरिएका अवस्थामा शव फेला परेको भक्तपुर छालिङ गाविस(१ का २३ वर्षीय विशालको हत्यामा संलग्नहरूलाई प्रहरीले पक्राउ गरी ज्यान मार्ने उद्योगअन्तर्गत मुद्दा चलाएको थियो । गत भदौ २३ गते शुक्रबार आमासँग पसलका लागि भनेर विशालले ११ हजार नगद लिएर गएका थिए । घर नजिकैको पसलमा रहेका उनकै साथीहरू छालिङ(१ का गोकर्ण थापा, सोही ठाउँका दीपक थापा र कुमार पहरीले उनको हत्या गरेको खुल्न आएको थियो । महानगरीय प्रहरी परिसर भक्तपुरले हत्याको आरोपमा दुईजनालाई पक्राउ गरेको थियो ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं । काठमाडौंको पश्चिम उत्तरतर्फ पर्ने नागार्जुनको जंगलमा डढेलो लागेको छ । नागार्जुनस्थित शिवपुरी राष्ट्रिय निकुञ्जको जंगलमा लागेको डढेलो निभाउनका

काठमाडौं । प्रत्येक वर्ष चैत्र कृष्ण औँसीका दिन मनाइने घोडेजात्रा पर्व आज मनाइँदैछ । उपत्यकामा कोरोना भाइरसको सङ्क्रमण फेरि बढ्न

काठमाडौं । नेपाल पत्रकार महासङ्घको बुधबार भएको २६ औं महाधिवेशनबाट विपुल पोखरेल नेतृत्वको प्यानलले जित हासिल गरेको छ । महासङ्घ

काठमाडौं । पूर्व महाराज ज्ञानेन्द्र शाहले भारतका गृहमन्त्री अमित शाहसँग भेटघाट गरेका छन् । उनी दुई दिनअघि भारतको हरिद्वारमा जारी