चन्दले पनि फर्काए सुविधाको गाडी

१८ श्रावण २०६९, बिहीबार १५:१६ मा प्रकाशित

काठमाडौं, १८ साउन । नागरिकस्तरबाट तिब्र विरोध भएपछि सरकारी सुविधा फिर्ता गर्ने पछिल्ला पूर्वविशिष्ट पदाधिकारीमा पूर्वप्रधानमन्त्री लोकेन्द्रबहादुर चन्द पर्नुभएको छ । बिहिबार एक प्रेस वक्तव्यसमेत प्रकाशित गरी चन्दले सुविधामा प्राप्त गाडी फिर्ताको घोषणा गरेका छन् । राज्यका तर्फबाट सुविधा स्वरुप पाएको गाडी फिर्ता गरिसकेको जनाउंदै विज्ञप्तिमा उनले गाडी र डिजल बाहेक कुनै सुविधा राज्यबाट नलिएको दावी गरेका छन् । उनले विज्ञप्तीमा भनेका छन् ुसञ्चारमाध्यममा आए जस्तो घरभाडा, सचिवालय तथा सहयोगी लगायतका चन्दले पनि फर्काए सुविधाको गाडी काठमाडौं, १८ साउन । नागरिकस्तरबाट तिब्र विरोध भएपछि सरकारी सुविधा फिर्ता गर्ने पछिल्ला पूर्वविशिष्ट पदाधिकारीमा पूर्वप्रधानमन्त्री लोकेन्द्रबहादुर चन्द पर्नुभएको छ । बिहिबार एक प्रेस वक्तव्यसमेत प्रकाशित गरी चन्दले सुविधामा प्राप्त गाडी फिर्ताको घोषणा गरेका छन् । राज्यका तर्फबाट सुविधा स्वरुप पाएको गाडी फिर्ता गरिसकेको जनाउंदै विज्ञप्तिमा उनले गाडी र डिजल बाहेक कुनै सुविधा राज्यबाट नलिएको दावी गरेका छन् । उनले विज्ञप्तीमा भनेका छन् सञ्चारमाध्यममा आए जस्तो घरभाडा, सचिवालय तथा सहयोगी लगायतका अन्य कुनै सुविधा राज्यबाट लिएको छैन ।ुअन्य कुनै सुविधा राज्यबाट लिएको छैन ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं । नेकपा एमालेका महासचिव ईश्वर पोखरेलले माधवकुमार नेपाल पक्षलाई धेरै प्रतीक्षा गर्न उचित नहुने बताएका छन् । शुक्रबार पार्टी

काठमाडौं । नेकपा एमालेका उपाध्यक्ष एवं सांसद भीम रावलले मिलेनियम च्यालेन्स कर्पोरेसन (एमसीसी) सम्झौता संशोधनपछि मात्र पारित गर्न माग गर्नुभएको

काठमाडौँ । बझाङकी हेवन उपाध्याय ‘खामोशी विथ लाइफ’को अन्तर्राष्ट्रिय विजेता बनेकी छिन् । बहिरा व्यक्तिहरूको सीप, क्षमता र कौशलता प्रदर्शन

लण्डन । बेलायतमा लामो समयदेखि बस्दै आउनुभएकी कवयित्री प्रतिभा केसी यस वर्ष अनेसास सुप्रमा इप्रमा पुरस्कारबाट सम्मानित हुनुभएको छ ।