गृहमन्त्री परिवर्तन भएलगत्तै भारत महाराष्ट्रको पूणेमा लगातार चार बम विष्फोट

१७ श्रावण २०६९, बुधबार २१:५३ मा प्रकाशित

काठमाडौं, १७ साउन । भारतको महाराष्ट्रस्थित पूणे शहरमा सांझ लगातार चारबाटा बम विष्फोट भएको छ । केही बेरअघि करिब पौने आठ बजेको समयमा पूणेको महत्वपूर्ण स्थल बालगन्धर्व थिएटरनजिक पहिलो विष्फोट भएको थियो भने लगत्तै आसपासका क्षेत्रमा अन्य तीनवटा विष्फोटका आवाज सुनिएको थियो । विष्फोटका कारण कोही हताहतीमा परेको खबर प्राप्त नभए पनि लगातार एकपछि अर्को विष्फोटका कारण देशभर त्रास फैलिएकोे भारतीय सञ्चारमाध्यमहरुले जनाएका छन् । दिनरात नाटक प्रदर्शन हुने थिएटर रहेको स्थान हुनाले त्यहां नाटक हेर्ने दर्शकको भीड लागिरहन्छ, तथापि घटनामा एक व्यक्ति घाइते भएको बताइएको छ ।
भारतीय केन्द्रीय मन्त्रमिण्डलमा आजै मात्र गृहमन्त्री फेरबदल गरिएको थियो । पी. चिदम्बरमको स्थानमा सुशीलकुमार सिन्धेलाई आज केन्द्रीय मन्त्रीमण्डलमा गृहमन्त्रीको जिम्मेवारी दिइएको थियो । आजै सांझ नवनियुक्त गृहमन्त्री सिन्धे पूणेमा आयोजना हुने एक कार्यक्रममा सहभागी हुने कार्यक्रम थियो, तर दिउंसै उनले आफू सांझ पूणे पुग्न नसक्ने जानकारी कार्यक्रम आयोजकहरुलाई गराएका थिए । गृहमन्त्री फेरबदल भएलगत्तै सिरियल बम विष्फोट भएबाट बेलाबेलामा आतंककारी हमला झेल्दै आएको भारतभर त्रास फैलिएको बताइएको छ ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं । चितवनमा दैनिक पाँच हजार रुपैयाँ दिएर यौन धन्दामा लगाइएका १० जनाको उद्धार गरिएको छ । प्रहरीका अनुसार चितवनको

काठमाडौं । नेकपा एमालेको बरिष्ठ नेता माधव नेपाल पक्ष सरकारमा सहभागी हुने भएको छ । माओवादी अध्यक्ष प्रचण्डले स्थायी कमिटी

काठमाडौं । नेपालमा २४ घन्टाको अवधिमा ३ हजार ८ सय ९९ जना कोरोना भाइरस संक्रमित थपिएका छन् भने २० जनाको

काठमाडौं । पूर्वसभामुख कृष्णबहादुर महराले उच्च अदालतबाट पनि सफाइ पाएका छन् । जवर्जस्ती करणी उद्योग मुद्दामा अदालतले सफाइ दिएको हो