विद्यार्थीद्वारा उमावि परिषदमा ताला

१६ श्रावण २०६९, मंगलवार १६:२४ मा प्रकाशित

काठमाडौं, १६ साउन । शिक्षासंग सम्वन्धित विभिन्न माग राख्दै आन्दोलनमा उत्रिएका विभिन्न विद्यार्थी संगठनका पादाधिकारीहरुले उच्च माध्यामिक शिक्षा परिषद्का उपाध्यक्ष र सदस्य सचिवको कार्यकक्षमा ताला लगाएका छन् ।

परिषद्को कार्यालयमा पुगेका नौ विद्यार्थी संगठनले आफूहरुका शैक्षिक माग पुरा नगरेको आरोप लगाउदै उपाध्यक्ष र सदस्य सचिवको कार्यकक्षमा अनिश्चितकालिन तालाबन्दी गरेको नेविसंघका प्रवक्ता युपी लामिछानेले जानकारी दिए ।

कार्यलयमा ताला लगाउनु अघि विद्यार्थी संगठनका पदाधिकारीहरुले ‘एचएसइबीमा ’को मुल गेटमा उपाध्यक्ष र सदस्य सचिवलाई रोकेर कार्यालय प्रवेशमा रोक लगाएका थिए । नारावाजी सहित उत्रिएका विद्यार्थीले माग पुरा नहुँदा सम्म उनीहरुलाई कार्यालयमा प्रवेश रोक लगाउने चेतावनी दिएका छन् । नेविसंघ, अनेरास्ववियु, अखिल क्रान्तिकारी लगायत नौं विद्यार्थी संगठन विभिन्न शैक्षिक माग राखेर आन्दोलनमा रहेका छन् ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

लुम्बिनीका प्रदेश प्रमुख अमिक शेरचनले प्रदेशसभा बैठक आह्वान गर्नुभएको छ । साउन २७ गते १: ०० बजे प्रदेश प्रमुखबाट प्रदेशसभाको

कोरोना भाइरसको सङ्क्रमण आज एकै दिन तीन हजार ९३८ जनामा देखिएको छ । स्वास्थ्य तथा जनसङ्ख्या मन्त्रालयले सार्वजनिक गरेको तथ्याङ्कअनुसार

हुम्ला । मुगु र हुम्ला जिल्ला जोड्ने लिंक रोड निर्माण गरे पनि कर्णाली नदीमा पुल निर्माणमा ढिलाइ भएको छ ।

काठमाडौं । तीन साता बितिसक्दा पनि प्रधानमन्त्री शेरबहादुर देउवाले मन्त्रिपरिषदलाई पूर्णता दिन सकेका छैन । मन्त्रालयको टुंगो लाग्नु त परैजाओस्