जर्मन राजदूतद्वारा राष्ट्रपतिसंग बिदाइ भेट

१६ श्रावण २०६९, मंगलवार १५:५९ मा प्रकाशित

काठमाडौं, १६ साउन । नेपालका लागि जर्मनीका राजदूत भेरेना ग्राफिन कार्यकाल पूरा गरी स्वदेश फर्कंदै हुनुहन्छ । राष्ट्रपतिको कार्यालय सितल निवासमा आज उहांले राष्ट्रपति डा. रामवरण यादवसंग विदाई भेट गर्नुभयो । विदाई भेटवार्तामा राजदूत ग्राफिनले नेपालको शान्ति प्रक्रिया, संविधानसभा विघटनपछि दलहरुवीच बढेको दूरी, राष्ट्रिय सहमतिको सरकार गठनलगायतका विषयमा चासो राख्नु भएको शितल निवास सुत्रले जनाएको छ ।

राजदूत ग्राफिनको जिज्ञासाको जवाफमा राष्ट्रपतिले मुलुकलाई निकास दिन दलहरु छलफलमा रहेकाले र छिट्टै मुलुकले गति लिने बताउनुभएको थियो । कठिन परिस्थितिमा पनि जर्मनीले नेपाललाई सहयोग गर्दै आएको बताउँदै राजदूत ग्राफिनले भविष्यमा पनि त्यसलाई निरन्तरता दिने प्रतिबद्धता व्यक्त गर्नुभएको थियो ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

लण्डन । कोरोना संक्रमणले तीन साताभित्र विदेशमा पछिल्ला तीन साताभित्र थप ३९ जना नेपालीको निधन भएको छ । गैरआवासीय नेपाली

काठमाडौँ । नेकपा एमालेका अध्यक्ष केपी शर्मा ओलीले माधवकुमार नेपाललगायतलाई पार्टीमा कुनै ठाउँ नभएको बताएका छन् । काठमाडौँ जिल्ला कमिटीको

काठमाडौं । सरकारले कोरोना भाइरस सङ्क्रमणविरुद्धको खोप आगामी असोजमसान्तसम्म एक करोड ८३ लाख ८२ हजार ८५० मात्रा ल्याउने भएको छ

झापा । विर्तामोडको एउटा होटलमा २२० डोज भेरोसिल खोपसहित स्वास्थ्य शाखा विर्तामोडका फोकल पर्सन ओमबहादुर खड्कालाई प्रहरीले नियन्त्रणमा लिएको छ