आफ्नी पत्नी ठानेर अर्कैसंग यौन सम्पर्क भएपछि…

१६ श्रावण २०६९, मंगलवार ०७:१५ मा प्रकाशित

बांके, १६ साउन । आफ्नी श्रीमती भनेर झुक्किएर अर्कै महिलासंग यौन सम्पर्क भएको घटना बारे बिरलै सुन्न पाइन्छ । सुन्दा अचम्म लाग्ने यस्तो घटना बांकेमा घटेको छ । बांके प्रहरीको नियन्त्रणमा रहेका बांके कञ्चनपुरका ३० वर्षिय श्यामबहादुर (नाम परिवर्तन) प्रहरीसंग सफाई दिंदै थिए– ‘बुढी भनेर झुक्किएर उनीसंग यौन सम्पर्क गर्न पुगिछु ।’
कुरा झण्डै एक साताअघिको हो । कचनापुरबाट ती अधबैंसे युवाका श्रीमती र नाताभित्रकी एक १६ वर्षिया युवती नेपालगञ्ज आएका थिए । आरोपित युवाको दाबीमा श्रीमती उपचार गर्न र युवतीचाहिं किताब किन्न गाउंबाट नेपालगञ्ज आएका थिए । नेपालगञ्जको धम्बोजीस्थित एक होटलमा तीनैजना एउटै कोठामा बास बसेका थिए । श्यामबहादुर एउटा छेउमा थिए भने उनकी श्रमिती बीचमा र युवती अर्को छेउमा सुतेकी थिइन् । सुत्ने बेलामा मदिरा सेवन गरेका श्यामबहादुरले राती उठेर युवतीलाई बलात्कार गरेका थिए । प्रहरी नियन्त्रणमा रहेका श्यामबहादुरले युवतलाई सहमतिमै शौचालय लगेर यौन सम्पर्क राखेको दाबी पनि गरेका छन् भने युवतीले दिएको जाहेरीमा सुतेकै ठाउंमा जबर्जस्ती गरेको उल्लेख छ ।
‘राती ममाथि आउनुभयो, म चिच्याएं, कराएं तर संगै सुतेकी उनकी श्रीमतीले समेत सुनेकोनसुन्यै गरिन्,’ युवतीको दाबी थिाये– ‘बुढाबुढीकै सल्लाहमा मलाई बलात्कार गरियो ।’
घटना ६ दिनअघिको भए पनि यतिबेला युवतीले सार्वजनिक गरेपछि स्थानीय जनता आक्रोशमा आएका थिए । त्यसपछि इलाका प्रहरी कार्यालय कोहल्पुरले श्यामबहादुरका बुढाबुढीलाई पत्रा्mाउ गरेर जिल्ला प्रहरी कार्यालय पठाइदिएको छ ।
युवतीको योनीबाट रगत आइरहेको छ । बांकेका प्रहरी प्रमुख एसपी विक्रमसिंह थापाका अनुसार चिकीत्सकको प्रतिवेदनका आधारमा कारबाही अघि बढाइने छ । उहांले भन्नुभयो– ‘प्रारम्भिक बयानअनुसार त युवती सही छिन् र श्यामबहादुरले गल्ती गरेको देखिएको छ ।’

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं । आज देशका धेरैजसो स्थानमा बिहानैदेखि वर्षा भइरहेको जल तथा मौसम विज्ञान विभागले जनाएको छ। देशका विभिन्न क्षेत्रमा आज

काठमाडौं। सभामुख अग्नि सापकोटाविरुद्ध परेको मुद्दामा सर्वोच्च अदालतको संवैधानिक इजलासले बुधबार सुनुवाइ गरेन ।प्रधानन्यायाधीश चोलेन्द्र शमशेर जबरा नेतृत्वको संवैधानिक इजलासमा

जिल्लाको दिपायल सिलगढी नगरपालिका–७ तथा पूर्वीचौकी गाउँपालिका–१ को सीमाक्षेत्र बुढोबाँज भन्ने ठाउँमा बेवारिसे अवस्थामा एक महिलाको शव फेला परेको छ

काठमाडौं । चैत्र शुक्ल नवमीका दिन मर्यादा पुरुषोत्तम भगवान् रामचन्द्रको सम्झनामा मनाइने ‘रामनवमी’ पर्व आज देशभरि श्रद्धा र भक्तिपूर्वक पूजा