अवैध काठ बोक्ने ७ ट्रक प्रहरी नियन्त्रणमा

१ चैत्र २०६८, बुधबार ०६:४९ मा प्रकाशित

डडेलधुरा, १ चैत । जिल्ला प्रहरी कार्यालय डडेल्धुराले काठ तस्करीमा प्रयोग हुदै आएका ७ ट्रकलाई भित्री मधेस क्षेत्रका बिभिन्न जंगलबाट नियनत्रणमा लिएको जनाएको छ । नियन्त्रणमा लिइएका सातै ट्रकको सक्कली कागजसहित सम्पर्कमा कोही नआएकाले चोरीका ट्रक भएको जिल्ला प्रहरी कार्यालयका प्रहरी प्रमुख तथा प्रहरी नायव उपरीक्षक विनोद घिमिरेले जानकारी दिनुभयो । शुत्रलबारदेखि सोमबारसम्म सात ओटै ट्रक नियन्त्रण लिइएको हो । भित्री मधेस क्षेत्रमा ट्रकहरु रातारात काठ तस्करीमा लागेको र कागजातसमेत नभएको प्रहरीले जनाएको छ । म १ ख  ३७०, म १ ख ६०, से १ ख २४८, से १ ख १३६, म १ ख १७७ र म १ ख २०२ नम्बरको ट्रक नियन्त्रणमा लिएको छ भने दुई साता अघि म १ख ९६ र म १ ख ५५ नम्बर प्लेटका ट्रक नियन्त्रण लिएको जिप्रका डडेल्धुराले जनाएको छ । सात वटै ट्रकको कागजको फोटोकपीमा रहेको मेसिन नम्बर र चेसिस नम्बर नमिलेको प्रहरी नयाव उपरिक्षक विनोद धिमिरेले बताउनुभयो ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौँ । सुनचाँदी बजारमा आज छापावाल सुनको मूल्य प्रतितोला रु ९५ हजार ६०० तोकिएको छ । अघिल्लो दिन प्रतितोला रु

पर्सा । पालको मुख्य प्रवेशद्वार र देशकै प्रमुख व्यपारिक नाका वीरगञ्जलाई प्रयोग गरी भारत तथा तेस्रो मुलुकतर्फ हुने नेपाली वस्तुको

धितोपत्र बजारमा शेयर कारोबार मापक नेप्से परिसूचक आज पनि दोहोरो अङ्कले ओरालो लागेको छ । नेपाल स्टक एक्सचेञ्जका अनुसार नेप्से

काठमाडौं । असार अन्तिम हप्तासम्म देशभर ४५ प्रतिशत धान रोपाइँ भएको छ । बाली विकास तथा जैविक विविधता केन्द्रका अनुसार