अवैध काठ बोक्ने ७ ट्रक प्रहरी नियन्त्रणमा

१ चैत्र २०६८, बुधबार ०६:४९ मा प्रकाशित

डडेलधुरा, १ चैत । जिल्ला प्रहरी कार्यालय डडेल्धुराले काठ तस्करीमा प्रयोग हुदै आएका ७ ट्रकलाई भित्री मधेस क्षेत्रका बिभिन्न जंगलबाट नियनत्रणमा लिएको जनाएको छ । नियन्त्रणमा लिइएका सातै ट्रकको सक्कली कागजसहित सम्पर्कमा कोही नआएकाले चोरीका ट्रक भएको जिल्ला प्रहरी कार्यालयका प्रहरी प्रमुख तथा प्रहरी नायव उपरीक्षक विनोद घिमिरेले जानकारी दिनुभयो । शुत्रलबारदेखि सोमबारसम्म सात ओटै ट्रक नियन्त्रण लिइएको हो । भित्री मधेस क्षेत्रमा ट्रकहरु रातारात काठ तस्करीमा लागेको र कागजातसमेत नभएको प्रहरीले जनाएको छ । म १ ख  ३७०, म १ ख ६०, से १ ख २४८, से १ ख १३६, म १ ख १७७ र म १ ख २०२ नम्बरको ट्रक नियन्त्रणमा लिएको छ भने दुई साता अघि म १ख ९६ र म १ ख ५५ नम्बर प्लेटका ट्रक नियन्त्रण लिएको जिप्रका डडेल्धुराले जनाएको छ । सात वटै ट्रकको कागजको फोटोकपीमा रहेको मेसिन नम्बर र चेसिस नम्बर नमिलेको प्रहरी नयाव उपरिक्षक विनोद धिमिरेले बताउनुभयो ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

चितवन- नयाँ पर्यटकीय गन्तव्यका रूपमा चिनिएको सिन्ती झरना आन्तरिक पर्यटकीय गन्तव्य बन्दै गइरहेको छ । चितवनको कालिका नगरपालिका-९ मा रहेको

काठमाडौं । राष्ट्रियसभाको प्रत्यायोजित व्यवस्थापन तथा सरकारी आश्वासन समितिले रोजगार अनुमति प्रणाली (इपिएस)अन्तर्गत भाषा र सीप परीक्षा उत्तीर्ण युवाहरु डेढ

काठमाडौं । नेपालमा प्रायः सबै उपभोग्य सामग्रीको बजार मूल्यमा एकरुपता पाइँदैन । नियमित बजार अनुगमन नहुँदा भान्सामा नभइ नहुने चिनीको

काठमाडौँ। नेपालको ऊर्जा क्षेत्रको विकासका लागि एकपछि अर्को लगानी गर्दै आएको कर्मचारी सञ्चयकोषले तामाकोशी पाँचौँमा १२ अर्ब रुपैयाँ ऋण उपलब्ध