रेलमा आगलागी ४३ को मृत्यु

१५ श्रावण २०६९, सोमबार १६:०४ मा प्रकाशित

काठमाडौं, १५ साउन ।  भारतको नलोरमा स्थित दिल्ली–चेन्नाई तमिल नाडु एक्सप्रेस रेलमा आगलागी हुँदा ४२ जनाको मृत्यु भएको भारतीय टेलिभिज आज तकले जनाएको छ । आजतका अनुसार आन्द्र प्रदेशको नेलोरमा सोमबार बिहान भएको आगलागीमा थप २७ जना घाइते भएका छन् । घाइतेहरुको विभिन्न असपतालमा उपचा।र भइरहेको पनि आजतकले जनाएको छ ।
यसैबीच रेलवेय सेवाले रेलमा आगलागी हुदा मृत्यु भएका व्यक्तिको परिवारलाई जनही ५ लाख रुपैयाँका तथा गम्भीर घाइतका परिवारलाई एक लाख रुपैयाँ र सामान्य घाइतेका परिवारलाई २५ हजार रुपैयाँ उपलब्ध गराउने घोषणा गरेको पनि आजतले जनाएको छ । रेलबाट ६६ यात्रुलाई सकुशल उद्दार गरिएको जनाइएको छ । आगलागी हुने बेलामा रेल ११० किलोमिटर प्रतिघण्टाको रफ्तारमा रहेको र सबै यात्रुहरु सुतिरहेको बताइएको छ ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

अमेरिकामा सङ्क्रमण फैलिने क्रम चलिरहे पनि खोप लगाउने दर भने कम भएको छ । खोप लगाउनेहरुको सङ्ख्या बढाउन अमेरिकाले नयाँ

काठमाडौं । नेपालमा पछिल्लो २४ घण्टामा ३ हजार ६११ जनामा कोरोना भाइरस संक्रमण पुष्टि भएको छ । स्वास्थ्य तथा जनसंख्या

काठमाडौं । नेकपा एमालेका महासचिव ईश्वर पोखरेलले माधवकुमार नेपाल पक्षलाई धेरै प्रतीक्षा गर्न उचित नहुने बताएका छन् । शुक्रबार पार्टी

काठमाडौं । नेकपा एमालेका उपाध्यक्ष एवं सांसद भीम रावलले मिलेनियम च्यालेन्स कर्पोरेसन (एमसीसी) सम्झौता संशोधनपछि मात्र पारित गर्न माग गर्नुभएको