ग्यास कार्ड प्रमाणिकरणमा ढिलासुस्ती

१४ श्रावण २०६९, आईतवार २१:२२ मा प्रकाशित

काठमाडौं, १४ साउन । सहजरुपमा ग्यास उपलब्ध गराउने उद्देश्यसाथ उपभोक्तालाई ग्यासका कार्ड उपलब्ध गराउने सरकारी निर्णय आएता पनि काम भने द्रुतगतिमा अघि बढ्न सकेको छैन । नेपाल आयल निगमले आज यहाँ पत्रकार सम्मेलन गरी गत फागुन महिनादेखि ग्यास कार्ड वितरणका लागि कार्य सुरु गरेता पनि चार महिना बितिसक्दा जम्मा ३३५ ग्यास कार्ड प्रमाणिकरण गरेको र एक हजार १०० ग्यास कार्ड आयल निगमलाई प्राप्त भएको जनाएको छ । एक लाख कार्ड बन्ने तयारीमा रहेको आयल निगमको भनाइ छ ।
निगमका उपनिर्देशक सुशील भट्टराईले कार्ड वितरणमा भएको ढिलाइप्रति गुनासो गर्दै भदौ महिनाभित्र व्यावसासयक कार्ड निलो र सर्वसाधारणका लागि रातो कार्डको काम टुङ्ग्याउने बताउनुभयो । गत वर्ष फागुन महिनामा ग्यास कार्ड वितरण कार्य प्रधानमन्त्री डा बाबुराम भट्टराईबाट सुरु भएको थियो ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं । नेपालको वैदेशिक व्यापार घाटा चालू आर्थिक वर्ष २०७८/७९ को ९ महिनाको अवधिमा १३ खर्ब ६ अर्ब रुपैयाँ पुगेको

काठमाडौं । चालु आर्थिक वर्ष २०७८/७९ को पहिलो नौ महिनामा नेपालमा करिव २० करोड रुपैयाँको छाता भित्रिएको छ । २०७८

काठमाडौँ । कोभिडको महामारीबाट थलिएको मुलुकको अर्थतन्त्रको पुनरुत्थान, उत्पादन र उत्पादकत्व वृद्धिलाई केन्द्रमा राखेर सरकारले आर्थिक वर्ष २०७९/८० को बजेट

कर्णाली । कर्णाली प्रदेशको पर्यटन क्षेत्रबाट रु. ४८ लाख राजस्व संकलन भएको छ । यहाँका विभिन्न पर्यटकीयस्थल घुम्न आएका आन्तरिक

आजको प्रमुख समाचार