ग्यास कार्ड प्रमाणिकरणमा ढिलासुस्ती

१४ श्रावण २०६९, आईतवार २१:२२ मा प्रकाशित

काठमाडौं, १४ साउन । सहजरुपमा ग्यास उपलब्ध गराउने उद्देश्यसाथ उपभोक्तालाई ग्यासका कार्ड उपलब्ध गराउने सरकारी निर्णय आएता पनि काम भने द्रुतगतिमा अघि बढ्न सकेको छैन । नेपाल आयल निगमले आज यहाँ पत्रकार सम्मेलन गरी गत फागुन महिनादेखि ग्यास कार्ड वितरणका लागि कार्य सुरु गरेता पनि चार महिना बितिसक्दा जम्मा ३३५ ग्यास कार्ड प्रमाणिकरण गरेको र एक हजार १०० ग्यास कार्ड आयल निगमलाई प्राप्त भएको जनाएको छ । एक लाख कार्ड बन्ने तयारीमा रहेको आयल निगमको भनाइ छ ।
निगमका उपनिर्देशक सुशील भट्टराईले कार्ड वितरणमा भएको ढिलाइप्रति गुनासो गर्दै भदौ महिनाभित्र व्यावसासयक कार्ड निलो र सर्वसाधारणका लागि रातो कार्डको काम टुङ्ग्याउने बताउनुभयो । गत वर्ष फागुन महिनामा ग्यास कार्ड वितरण कार्य प्रधानमन्त्री डा बाबुराम भट्टराईबाट सुरु भएको थियो ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं । नेपाल आयल निगमले पुनः पेट्रोलियम पदार्थको मूल्य वृद्धि गरेको छ । इण्डियन आयल कर्पोरेशनबाट शुक्रबार प्राप्त मूल्य सूचीअनुसार

काभ्रेपलाञ्चोक । जिल्लाको पुराना तीन नगर बनेपा, धुलिखेल र पनौती ‘काभ्रे’ स्मार्ट सिटीका नामले परिचित हुन संरचना निर्माण प्रक्रियालाई तीव्रता

काठमाडौं । चालु आर्थिक वर्षको आठ महिनाको अवधिमा रु छ खर्ब ४२ अर्ब १४ करोड बराबरको विप्रेषण मुलुक भित्रिएको छ

मनकामना केबुलकार आजदेखि नियमित सञ्चालनमा आएको छ । स्तरोन्नतिको पहिलो चरणको कामका लागि यही चैत २५ देखि २९ गतेसम्म बन्द