‘सबैकी आमा’ दिलशोभालाई अमेरिकाबाट सहयोग

१४ श्रावण २०६९, आईतवार १८:२२ मा प्रकाशित

 काठमाडौं, १४ साउन । अमेरिकामा बसोबास गर्दै आएका नेपालीहरुले बेसहारा बृद्धा तथा द्धन्द्धकालमा बुबाआमा गुमाएका टुहुरा बालबालिकाहरुको पालनपोषण गर्दै आएकी दिलशोभा श्रेष्ठलाई आर्थिक सहयोग गरेको ओक्लाहोमाबाट दुर्गाजंग केसीले जनाएका छनु । अमेरिकाको ओक्लाहोमा राज्यस्थित स्टिल्वाटर शहरमा अध्ययनरत तथा त्यहाँ बसोबास गर्ने नेपालीहरुले आफ्नो व्यक्तिगत इच्छा आंकाक्षाबाट माथि उठेर दिनरात बेसाहारा वृद्धा तथा टुहुरा बालबालिकाहरुको सेवामा समर्पित ‘आमाहरूकी पनि आमा’ काठमाडौं रविभवनकी श्रेष्ठको साहसिक पूण्यकर्मदेखि प्रभावित भई त्यहाँ बसोबास गर्ने नेपालीहरुले आमाघरको सहयोगार्थ एक लाख पचहत्तर हजार एक सय त्रिचालिस रुपैयाँ सहयोग पठाएका हुन् । दिलशोभाले रविभवनस्थित आफ्नै घरमा करिव ८५ जना बेसाहारा वृद्धा तथा बालबालिकाहरुलाई पालनपोषण गर्दै आउनुभएको छ ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं- प्रत्येक वर्ष चैत्र शुक्ल अष्टमीका दिन मनाइने चैते दशैँ पर्व आज नेपालीले घर घरमा नवदुर्गा भगवतीको पूजा आराधना गरी

काठमाडौँ । सार्वजनिक यातायातमा सिट क्षमताभन्दा बढी यात्रु राख्न नपाइने भएको छ । सोमबार बिहान बसेको मन्त्रिपरिषद् बैठकले नयाँ भेरियन्ट

कोरोना भाइरसको सङ्क्रमणबाट बच्न अनलाइन कक्षा चलाउन सूचना प्रविधि क्षेत्रको पूर्वाधार विकास गरिनुपर्नेमा जोड दिइएको छ । सुशील कोइराला मेमोरियल

काठमाडौं । कुम्भमेलामा भाग लिएर पूर्वराजा ज्ञानेन्द्र वीर विक्रम शाह स्वदेश फर्किएका छन् । १० दिन लामो भारत भ्रमण सकेर