‘सबैकी आमा’ दिलशोभालाई अमेरिकाबाट सहयोग

१४ श्रावण २०६९, आईतवार १८:२२ मा प्रकाशित

 काठमाडौं, १४ साउन । अमेरिकामा बसोबास गर्दै आएका नेपालीहरुले बेसहारा बृद्धा तथा द्धन्द्धकालमा बुबाआमा गुमाएका टुहुरा बालबालिकाहरुको पालनपोषण गर्दै आएकी दिलशोभा श्रेष्ठलाई आर्थिक सहयोग गरेको ओक्लाहोमाबाट दुर्गाजंग केसीले जनाएका छनु । अमेरिकाको ओक्लाहोमा राज्यस्थित स्टिल्वाटर शहरमा अध्ययनरत तथा त्यहाँ बसोबास गर्ने नेपालीहरुले आफ्नो व्यक्तिगत इच्छा आंकाक्षाबाट माथि उठेर दिनरात बेसाहारा वृद्धा तथा टुहुरा बालबालिकाहरुको सेवामा समर्पित ‘आमाहरूकी पनि आमा’ काठमाडौं रविभवनकी श्रेष्ठको साहसिक पूण्यकर्मदेखि प्रभावित भई त्यहाँ बसोबास गर्ने नेपालीहरुले आमाघरको सहयोगार्थ एक लाख पचहत्तर हजार एक सय त्रिचालिस रुपैयाँ सहयोग पठाएका हुन् । दिलशोभाले रविभवनस्थित आफ्नै घरमा करिव ८५ जना बेसाहारा वृद्धा तथा बालबालिकाहरुलाई पालनपोषण गर्दै आउनुभएको छ ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

मुगु । नेपाल विद्युत प्राधिकरणले कर्णाली प्रदेशको मुगु जिल्लामा २९९० मिटर उचाइमा अवस्थित रारा ताल क्षेत्रमा विद्युत पुर्‍याएको छ ।

काठमाडौँ । मुलुकमा फेरि कोभिड–१९ का सङ्क्रमितहरूको सङ्ख्या दिनदिनै बढ्दै गएको अवस्थामा सङ्क्रमितलाई राख्न सकिने ‘होल्डिङ सेन्टर’ भने अझै निर्माण हुन

काठमाडौँ ।  देशमा आर्थिक अराजकता बढ्दो छ, जताततै लुटतन्त्र, कमिसनतन्त्र र भ्रष्टाचार व्याप्त छ, सरकारले भ्रष्टाचार र अनियमितता रोक्न नसक्दा सार्वजनिक

कास्की। बहुप्रतिष्ठित पोखरा खानेपानी सुधार आयोजनाको काम अन्तिम चरणमा पुगेको छ ।  संघीय राजधानी काठमाडौँको मेलम्ची खानेपानी आयोजना पछिको सो आयोजनाका