विभिन्न कारणबाट मृत्यु

१४ श्रावण २०६९, आईतवार १७:५४ मा प्रकाशित

काठमाडौं, १४ साउन । हसियाँ प्रहार गरी आप्mनै श्रीमानलाई मारेको अभियोगमा सल्यान त्रिवेणी–२ डेरा गरी बस्ने हुकुमा घर्तीलाई प्रहरीले पक्राउ गरेको छ । हुकुमाले सोमबार सांझ त्रिबेणी–२ सल्ले खोलानजिक आपसी विवादमा आफ्ना श्रीमान निमबहादुर घर्तीलाई हसियाँ प्रहार गर्दा उनको घटनास्थलमै मृत्यु भएको थियो । यसैगरी, काठमाडौं अनामनगर सिंहदरवारको पूर्वी गेटनजिक रहेको नेपाल पेन्टिङ सपोर्ट नामक अफिसको कोठाभित्र आज बिहान सोही अफिसमा काम गर्ने राजविराज सप्तरीका २० बर्षीय सन्तोष दास मृत अवस्थामा फेला परेका छन् भने भरतपुर नगरपालिका–१ देवघाटमा मलामी गएका सोही नगरपालिका–१० बस्ने २१ बर्षीय सिद्धिविक्रम श्रेष्ठ नदीमा नुहाउने क्रममा डुबेर बेपत्ता भएका छन् ।
यस्तै, बैतडी शिद्धेश्वर–८ आरुघाट सडकमा से १ ज २५२ नम्वरको जीप आज बिहान सडकबाट अंदाजी ५ सय मिटर तल खसेर दुर्घटनाग्रस्त हुंदा जीप चालक वीरमान ऐर र श्रीकोट–७ निवासी कृष्ण अवस्थीको टिम अस्पतालमा उपचारका क्रममा मृत्यु भएको छ । बैतडीकै विसालपुर–७ बस्ने शंकर दत्त भट्टका ६ बर्षीय छोरा नवीन भट्टको पनि बाघको आक्रमणबाट आज मृत्यु भएको छ । उता, दाङ सतवरीया बनगाइस्थित ससुराली घरमा पुगेका डोल्पा जुफाल घर भई चन्दननाथ गण अर्घाखाँचीमा कार्यरत नेपाली सेनाका सिपाही निलविक्रम शाही राप्ती नदीमा पौडी खेल्ने क्रममा डुबेर बेपत्ता भएका छन् ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौँ ।चितवनमा कोरोना सङ्क्रमणको ग्राफ ओरालो लाग्दै गएको भए पनि जोखिम भने कायमै रहेको छ । चितवनमा सक्रिय कोरोना संक्रमितको

काठमाडौं । नेपालको परराष्ट्रमन्त्रीमा डा नारायण खड्का नियुक्त हुनुभएकामा भारतका बाह्य मामिलामन्त्री एस जयशङ्करले उनीप्रति बधाई ज्ञापन गरेका छन् ।

काठमाडौँ । दिवङ्गत पितृका नाममा प्रत्येक वर्ष आश्विन कृष्ण पक्षमा गरिने सोह्र श्राद्धका लागि आवश्यक पर्ने अपराह्नकालको समय निर्धारण गरिएको

काठमाडौं। सत्तारुढ गठबन्धनको बैठकले परराष्ट्रमन्त्रीमा डा. नारायण खड्कालाई नियुक्त गर्ने सहमति भएको छ । मंगलबार साँझ प्रधानमन्त्री निवास बालुवाटारमा बसेको