प्रवीण गिरी रहेनन्

१४ श्रावण २०६९, आईतवार १२:२० मा प्रकाशित


काठमाडौं, १४ साउन । फरक शैलीको समाचार वाचनका कारण रेडियो र टेलिभिजनमा लोकप्रिय वरिष्ठ सञ्चारकर्मी प्रविण गिरीको निधन भएको छ । आइतबार बिहान ७स्३० बजे राजधानीको ओम अस्पतालमा उहांको निधन भएको हो । क्यान्सरका विरामी ६२ वर्षीय गिरीलाई गत ५ गते अस्पताल भर्ना गरिएको थियो ।
रेडियो नेपालमा अढाई दशक र नेपाल टेलिभिजनमा दुई दशक समाचार वाचन गरेर लाखौं दर्शक तथा श्रोताको मन जितेका गिरी रेडियो र टेलिभिजनमा लोकप्रिय हुनुहुन्थ्यो । सरकारी जागिरबाट अवकास पाएपछि गिरी एभिन्यूज टेलिभिजनको संस्थापक समाचार प्रमुख हुनुहुन्थ्यो भने हिमालय टेलिभिजनमा पनि उहां संस्थापक समाचार प्रमुख रहनुभयो । गिरी त्रिभूवन विश्वविद्यालय अन्तर्गत अर्थशास्त्र विषयका सहप्राध्यापकका रुपमा समेत कार्यरत हुनुहुन्थ्यो ।
स्वर्गीय गिरीका श्रीमती, दुई छोरा र दुई छोरी छन् ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

लुम्बिनीका प्रदेश प्रमुख अमिक शेरचनले प्रदेशसभा बैठक आह्वान गर्नुभएको छ । साउन २७ गते १: ०० बजे प्रदेश प्रमुखबाट प्रदेशसभाको

कोरोना भाइरसको सङ्क्रमण आज एकै दिन तीन हजार ९३८ जनामा देखिएको छ । स्वास्थ्य तथा जनसङ्ख्या मन्त्रालयले सार्वजनिक गरेको तथ्याङ्कअनुसार

हुम्ला । मुगु र हुम्ला जिल्ला जोड्ने लिंक रोड निर्माण गरे पनि कर्णाली नदीमा पुल निर्माणमा ढिलाइ भएको छ ।

काठमाडौं । तीन साता बितिसक्दा पनि प्रधानमन्त्री शेरबहादुर देउवाले मन्त्रिपरिषदलाई पूर्णता दिन सकेका छैन । मन्त्रालयको टुंगो लाग्नु त परैजाओस्