टुट्यो मनीषाको दाम्पत्य जीवन

१४ श्रावण २०६९, आईतवार ०८:१० मा प्रकाशित


काठमाडौं, १४ साउन । विवाहको दुई वर्षमै बलिउड अभिनेत्री मनिषा कोइरालाले दाम्पत्य वीवन तोडेको भारतीय सञ्चारमाध्यमहरुले जनाएका छन् । ०६७ असारमा उद्यमी युवा तथा इञ्जिनियर सम्राट दाहालसंग वैवाहिक सम्बनध गांसेदेखि नै उनको विवाहलाई विवादको विषय बनाइएको थियो ।
अभिनेत्री कोइरालाले आफ्नो वैवाहिक जीवनका बारेमा सामाजिक संजालका साइटमा असन्तोष पोख्न थालेपछि सम्राट र मनीषाबीचको चिसो सम्बन्धलाई लिएर केही महिनाअघिदेखि नै संचारमाध्यममा विभिन्न टिका–टिप्पणी हुन थालेको थियो । तर, उनीहरुबीचको दुईबर्षे वैवाहिक जीवनको अन्त्य भउको भारतीय संचारमाध्यम टाइम्स अफ इण्डियाको शनिबारको अनलाइनमा जनाइएको छ ।
वास्तवमा यो जोडीले केही साताअघि मात्र छुट्टिने निर्णय गरेको बताइन्छ । ‘कुनै बिबाह सफल हुन्छ कुनै हुंदैन । सम्राट र मनीषाले पनि आ–आफ्नो हिसाबले अघि बढ्ने जनाएका छन्’, उनको साथीको भनाई उद्धृत गर्दै सो संस्करणमा अगाडि लेखिएको छ । सम्राटसंग बैबाहिक सम्बनध गांसेपछि मनीषाले आफ्नो असन्तुष्ट वैवाहिक जीवनका बारेमा निकटका साथीसंगी र परिवारजनलाई गुनासो सुनाउने गरेको चर्चा यसअघि नै चलेको थियो ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं । आठ वर्षअघि सुन्दरी प्रतियोगिताकी एक प्रतिस्पर्धीले आफूमाथि आयोजकले बलात्कार र यौन शोषण गरेको घटना सार्वजनिक गरेसँगै काठमाडौंको माइतीघरमा

हेटौंडा । स्थानीय तह निर्वाचन २०७९ अन्तर्गत हेटौंडा उपमहानगरपालिकाको अन्तिम मत परिणाम सार्वजनिक भएको छ । उपमहानगरपालिकाको मेयर पदमा नेकपा

काठमाडौं । प्रदेश सांसदबाट राजीनामा दिएर तीन जना नेता स्थानीय तह निर्वाचनमा लडे । करोडौं बजेट परिचालन गर्न पाइने र

कैलाली । कैलालीको लम्कीचुहा नगरपालिकाको मेयर र उपमेयरमा सुशीला शाही र जुना चौधरी निर्वाचित भएका छन् । नेपाली कांग्रेसबाट शाही