रिमेक फ्लपले रोकियो आर्यनको डेब्यु

३० फाल्गुन २०६८, मंगलवार ०८:३३ मा प्रकाशित


बंगाली सिनेमामा अभिनेता आर्यन सिग्देलको सम्भावित डेब्यु रोकिएको छ । बंगाली सिनेमा कम्पनी देव क्रिएसनले यो रोकावट औंल्याएको हो । पाँच लाखमा रिमेक राइट खरिद गरिएको नेपाली सिनेमा ‘कसले चोर्‍यो मेरो मन’को बंगाली रिमेक सिनेमा फ्लप बनेपछि आर्यनलाई लिने कम्पनीको पूर्वसर्त उल्टिएको हो । रिमेक गर्दाको सिनेमाको खर्च १५ लाख मार्क भएको थियो ।
तर, बंगालका हलहरूमा सिनेमा चारदिन पनि चलेन । अकुपेन्सी डिजास्टर भैदियो । उल्टै देव क्रिएसनलाई २४ लाख घाटा लाग्यो । बंगाली डबिङ, सेन्सर, बंगाली दृश्य र एनिमेसन खर्चसहित हलबाट सिनेमा झिक्दा समेतको खर्च निर्माताले आफ्नै गोजीबाट पैसा झिक्नुप¥यो ।
‘आर्यन नचलेर उक्त बंगाली सिनेमा फ्लप भएको हो’ स्रोत भन्छ, ‘बंगाली लुक्स भैदिएको भएपनि केही राहत पुग्थ्यो ।’ उक्त सिनेमाको नेपाली ‘कसले चोर्‍यो मेरो मन’ले भने नेपालमा सन्तोषजनक आम्दानी गरेको थियो । डेब्यु नगर्दै आर्यनको पारिश्रमिकको चर्चा पनि थियो । तर, पछिल्लो समय स्वयम आर्यनबाटै यस कुराको चर्चा सुनिएको थिएन ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

चिनियाँ प्रहरीले एक चर्चित पप गायक क्रिश वुलाई बलात्कारमा संलग्न भएको आशङ्कामा गिरफ्तार गरेको जनाएको छ । यसै महिनाको सुरुमा

काठमाडौँ । नेपाली नारीहरुको महान चाड हरितालिका तिज नजिकै गर्दा पछिल्लो समय बजारमा गीतहरु धमाधम आइरहेको छन् । यसैक्रममा नेपाली

अभिनेत्री मिया खालिफाले श्रीमानसँग सम्बन्धविच्छेद गरेकी छन् । हालै उनले आफुले सम्बन्धविच्छेद गरेको घोषण गरेकी हुन् । खलिफाले श्रीमानसँग अलग

काठमाडौँ । गायक स्वरूपराज आचार्य र गायिका अस्मिता परियारको आवाजमा रहेको ‘माया गर्ने मान्छे’ बोलको गीत सार्वजनिक भएको छ ।