राष्ट्रिय सरकारको नेतृत्व काङ्ग्रेसले गर्ने महामन्त्री सिंहको भनाइ

३० फाल्गुन २०६८, मंगलवार ०८:१७ मा प्रकाशित

जाजरकोट, ३० फागुण । नेपाली काङ्ग्रेसका महामन्त्री प्रकाशमान सिंहले काङ्ग्रेसको नेतृत्वमा सरकार गठनका लागि भोलिबाट प्रक्रिया सुरु हुने बताउनुभएको छ । जाजरकोटमा आज विहान पत्रकारहरुसँग महामन्त्री सिंहले यस्तो बताउनु भएको हो । काङ्ग्रेस क्षेत्र नम्बर १ जाजरकोटको आयोजनामा सदरमुकाम खलंगामा आज हुने आमसभालाई सम्बोधन गर्न सिंह जाजरकोट पुग्नु भएको हो । महामन्त्री सिंहले अब बन्ने राष्ट्रिय सहमतिको सरकारको नेतृत्व काङ्ग्रेसले गर्ने र त्यही सरकारले शान्ति र संविधानका बाँकी काम पूरा  गर्ने विश्वास दिलाउनुभयो । जेठ १४ पछि कुनै पनि हालतमा संविधानसभाको म्याद थप्ने पक्षमा काङ्ग्रेस नरहेको स्पष्ट पार्दै महामन्त्री सिंहले तोकिएकै समयसीमाभित्र संविधान निर्माण गर्नुको विकल्प नभएको बताउनुभयो ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

लण्डन । कोरोना संक्रमणले तीन साताभित्र विदेशमा पछिल्ला तीन साताभित्र थप ३९ जना नेपालीको निधन भएको छ । गैरआवासीय नेपाली

काठमाडौँ । नेकपा एमालेका अध्यक्ष केपी शर्मा ओलीले माधवकुमार नेपाललगायतलाई पार्टीमा कुनै ठाउँ नभएको बताएका छन् । काठमाडौँ जिल्ला कमिटीको

काठमाडौं । सरकारले कोरोना भाइरस सङ्क्रमणविरुद्धको खोप आगामी असोजमसान्तसम्म एक करोड ८३ लाख ८२ हजार ८५० मात्रा ल्याउने भएको छ

झापा । विर्तामोडको एउटा होटलमा २२० डोज भेरोसिल खोपसहित स्वास्थ्य शाखा विर्तामोडका फोकल पर्सन ओमबहादुर खड्कालाई प्रहरीले नियन्त्रणमा लिएको छ