नौ युगल जोडी रङ्गेहात पक्राउ

१० श्रावण २०६९, बुधबार १९:४४ मा प्रकाशित

काठमाडौं, साउन १० । बागबजारका विभिन्न गेष्टहाउसबाट प्रहरीले आपत्तीजनक अवस्थामा रहेका युवक–युवतीका नौ जोडीलाई नियन्त्रणमा लिएको छ । मंगलबार अपरान्ह महानगरीय प्रहरी प्रभाग सिंहदरबारबाट खटिएको प्रहरी टोलीले सर्च गर्ने क्रममा बिभिन्न ६ वटा गेष्टहाउसबाट यौनजन्य क्रियाकलापमा संलग्न नौ महिला एवम् त्यति नै सङ्ख्यामा रहेका पुरुषहरुलाई पक्राउ गरेको हो । अवैध धन्दा सञ्चालन गरेर सामाजिक विकृति फैलाएको भन्दै प्रहरीले गेष्टहाउस संचालकलाई समेत पक्राउ गरेको छ ।

यसैगरी सुनसरी, भासी–५ मा डेरा गरी बस्ने भारतीय नागरिक २३ बर्षीय राजकुमार राई नामक २३ वर्षिय भारतीय नागरिक र उनको कोठासंगै रहेका वकलौरी–९ निवासी १९ बर्षीय कुमारराज धामीलाई कटुवा पेस्तोल तथा लागू औषधसहित प्रहरीले पक्राउ गरेको छ । इलाका प्रहरी कार्यालय पकलीबाट खटिएको प्रहरी टोलीले राईको कोठा तलासी गर्दा कटुवा पेस्तोल १ थान, सोको गोली २ राउण्ड र विभिन्न ब्राण्डका लागूऔषधहरु समेत फेलापरेका बताइएको छ ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

मुगु । नेपाल विद्युत प्राधिकरणले कर्णाली प्रदेशको मुगु जिल्लामा २९९० मिटर उचाइमा अवस्थित रारा ताल क्षेत्रमा विद्युत पुर्‍याएको छ ।

काठमाडौँ । मुलुकमा फेरि कोभिड–१९ का सङ्क्रमितहरूको सङ्ख्या दिनदिनै बढ्दै गएको अवस्थामा सङ्क्रमितलाई राख्न सकिने ‘होल्डिङ सेन्टर’ भने अझै निर्माण हुन

काठमाडौँ ।  देशमा आर्थिक अराजकता बढ्दो छ, जताततै लुटतन्त्र, कमिसनतन्त्र र भ्रष्टाचार व्याप्त छ, सरकारले भ्रष्टाचार र अनियमितता रोक्न नसक्दा सार्वजनिक

कास्की। बहुप्रतिष्ठित पोखरा खानेपानी सुधार आयोजनाको काम अन्तिम चरणमा पुगेको छ ।  संघीय राजधानी काठमाडौँको मेलम्ची खानेपानी आयोजना पछिको सो आयोजनाका