नौ युगल जोडी रङ्गेहात पक्राउ

१० श्रावण २०६९, बुधबार १९:४४ मा प्रकाशित

काठमाडौं, साउन १० । बागबजारका विभिन्न गेष्टहाउसबाट प्रहरीले आपत्तीजनक अवस्थामा रहेका युवक–युवतीका नौ जोडीलाई नियन्त्रणमा लिएको छ । मंगलबार अपरान्ह महानगरीय प्रहरी प्रभाग सिंहदरबारबाट खटिएको प्रहरी टोलीले सर्च गर्ने क्रममा बिभिन्न ६ वटा गेष्टहाउसबाट यौनजन्य क्रियाकलापमा संलग्न नौ महिला एवम् त्यति नै सङ्ख्यामा रहेका पुरुषहरुलाई पक्राउ गरेको हो । अवैध धन्दा सञ्चालन गरेर सामाजिक विकृति फैलाएको भन्दै प्रहरीले गेष्टहाउस संचालकलाई समेत पक्राउ गरेको छ ।

यसैगरी सुनसरी, भासी–५ मा डेरा गरी बस्ने भारतीय नागरिक २३ बर्षीय राजकुमार राई नामक २३ वर्षिय भारतीय नागरिक र उनको कोठासंगै रहेका वकलौरी–९ निवासी १९ बर्षीय कुमारराज धामीलाई कटुवा पेस्तोल तथा लागू औषधसहित प्रहरीले पक्राउ गरेको छ । इलाका प्रहरी कार्यालय पकलीबाट खटिएको प्रहरी टोलीले राईको कोठा तलासी गर्दा कटुवा पेस्तोल १ थान, सोको गोली २ राउण्ड र विभिन्न ब्राण्डका लागूऔषधहरु समेत फेलापरेका बताइएको छ ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं। सभामुख अग्नि सापकोटाविरुद्ध परेको मुद्दामा सर्वोच्च अदालतको संवैधानिक इजलासले बुधबार सुनुवाइ गरेन ।प्रधानन्यायाधीश चोलेन्द्र शमशेर जबरा नेतृत्वको संवैधानिक इजलासमा

जिल्लाको दिपायल सिलगढी नगरपालिका–७ तथा पूर्वीचौकी गाउँपालिका–१ को सीमाक्षेत्र बुढोबाँज भन्ने ठाउँमा बेवारिसे अवस्थामा एक महिलाको शव फेला परेको छ

काठमाडौं । चैत्र शुक्ल नवमीका दिन मर्यादा पुरुषोत्तम भगवान् रामचन्द्रको सम्झनामा मनाइने ‘रामनवमी’ पर्व आज देशभरि श्रद्धा र भक्तिपूर्वक पूजा

काठमाडौं- प्रत्येक वर्ष चैत्र शुक्ल अष्टमीका दिन मनाइने चैते दशैँ पर्व आज नेपालीले घर घरमा नवदुर्गा भगवतीको पूजा आराधना गरी