नेविसंघ र अखिल क्रान्तिकारीबीच कुटाकुट

१० श्रावण २०६९, बुधबार १४:२९ मा प्रकाशित

भक्तपुर, १० साउन । भक्तपुरको सानो ठिमीस्थित शिक्षा क्याम्पसमा आज नेपाली कांग्रेस समर्थक विद्यार्थी संघ र एमाओवादी समर्थक अनेरास्ववियु क्रान्तिकारीबीच कुटाकुट भएको  छ । कुटाकुटमा नेविसंघका आधा दर्जन कार्यकर्ता घाईते भएका छन् । घाईते हुनेमा नेविसंघका एञ्जल कार्की, सन्तोष बस्नेत, साजन श्रेष्ठ, सचिन श्रेष्ठ, रामचन्द्र खत्री, शिव श्रेष्ठलगायतका छन् ।

नेविसंघले क्याम्पसमा भएको अनियमितताको विरोध गर्ने क्रममा अखिल क्रान्तिकारीका समर्थकले आक्रमण गरेको नेविसंघका प्रवक्ता युपी लामिछानेले बताए । आफ्ना कार्यकर्ता माथि आक्रमण हँदा नजिकै रहेको प्रहरी रमिते मात्र भएको लामिछानेले बताए । उता, अखिल क्रान्तिकारीले भने नेविसंघका कार्यकर्ताबाट आफूहरु माथि पनि आक्रमण भएको  दाबी गरेको छ ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौँ । नेपालमा पछिल्लो २४ घण्टामा थप १ हजार ९६ जनामा कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको छ । स्वास्थ्य तथा जनसंख्या

काठमाडौँ। नेकपा माओवादी केन्द्रले स्थायी कमिटी बैठक बोलाएको छ । सोमबार दिउँसो १ बजे बैठक बोलाइएको छ । समसायिक राजनीतिक

काठमाडौँ । प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीले राष्ट्रियसभा सदस्यबाट पदमुक्त भएका नेकपा एमालेका नेता रामबहादुर थापा बादललाई गृहमन्त्रीमै पुनः नियुक्ति गर्ने

काठमाडौं । नेपाल आयल निगमले पुनः पेट्रोलियम पदार्थको मूल्य वृद्धि गरेको छ । इण्डियन आयल कर्पोरेशनबाट शुक्रबार प्राप्त मूल्य सूचीअनुसार