शिविर खाली गर्ने प्रक्रिया भोलि सकिने

२९ फाल्गुन २०६८, सोमबार १८:५४ मा प्रकाशित

काठमाडौ, २९ फागुण । माओवादी लडाकु शिविर खाली गर्ने प्रक्रिया भोलि सकिने भएको छ । लडाकूहरुलाई तोकिएको शिविरमा स्थानान्तरण गरिने काम सकिएपनि भौतिक संरचनाको लगत, त्यसको हस्तान्त्रण, सिन्धिुलीका २ वटा शिविरमा बाँकी रहेकाले भोलि काम सकिने छ । लडाकूहरु विदामा रहेको, भौतिक संरचनाको लगत नसकिएका केही प्राविधिक कामले सिन्धुलीस्थित दोस्रो डिभिजनका रानीबास र खयरबारी सहायक शिविरहरु खाली गर्न ढिलाई भएको माओवादी लडाकु रेखदेख, समायोजन, पुनस्थापना विशेष समितिको सचिवालयका संयोजक वालानन्द शर्माले जातनकारी दिनुभयो । भोलि नै काम सकेर बेलुका बस्ने समायोजन विशेष समितिको बैठकमा प्रतिवेदन पेश गरिने पनि शर्माले बताउनुभयो । ७ मुख्य र २१ सहायक गरी २८ वटा शिविरहरुमध्ये १३ वटा सहायक शिविरलाई खाली गरिएपछि माओवादी लडाकूहरु अब १५ वटामा सीमित भएका छन् ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं । नेपालमा गत २४ घण्टामा ७३६८ जनामा कोरोना भाइरस संक्रमण पुष्टि भएको छ । १९ हजार ५ सय ३९

काठमाडौं । प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीले लिएको सफतविरुद्ध सर्वोच्चमा रिट पेश भएको छ । प्रधानमन्त्री ओलीलाई शुक्रबार राष्ट्रपति विद्यादेवी भण्डारीले

काठमाडौँ । राष्ट्रिय ध्वजावाहक नेपाल वायुसेवा निगम (नेपाल एयरलाइन्स)ले ओमानको मस्कटबाट ५६० थान अक्सिजन सिलिण्डर ल्याएको छ । गैरआवासीय नेपाली

काठमाडौं । नेपाल पत्रकार महासंघ च्यानल नेपाल शाखाका अध्यक्ष शान्तिराम कार्कीको कोरोना संक्रमणबाट निधन भएको छ । दुई सातादेखि काठमाडौंको