शिविर खाली गर्ने प्रक्रिया भोलि सकिने

२९ फाल्गुन २०६८, सोमबार १८:५४ मा प्रकाशित

काठमाडौ, २९ फागुण । माओवादी लडाकु शिविर खाली गर्ने प्रक्रिया भोलि सकिने भएको छ । लडाकूहरुलाई तोकिएको शिविरमा स्थानान्तरण गरिने काम सकिएपनि भौतिक संरचनाको लगत, त्यसको हस्तान्त्रण, सिन्धिुलीका २ वटा शिविरमा बाँकी रहेकाले भोलि काम सकिने छ । लडाकूहरु विदामा रहेको, भौतिक संरचनाको लगत नसकिएका केही प्राविधिक कामले सिन्धुलीस्थित दोस्रो डिभिजनका रानीबास र खयरबारी सहायक शिविरहरु खाली गर्न ढिलाई भएको माओवादी लडाकु रेखदेख, समायोजन, पुनस्थापना विशेष समितिको सचिवालयका संयोजक वालानन्द शर्माले जातनकारी दिनुभयो । भोलि नै काम सकेर बेलुका बस्ने समायोजन विशेष समितिको बैठकमा प्रतिवेदन पेश गरिने पनि शर्माले बताउनुभयो । ७ मुख्य र २१ सहायक गरी २८ वटा शिविरहरुमध्ये १३ वटा सहायक शिविरलाई खाली गरिएपछि माओवादी लडाकूहरु अब १५ वटामा सीमित भएका छन् ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौँ । देशभर आंशिकदेखि सामान्य बदली रही तीन प्रदेशमा भारी वर्षा हुने भएको छ । जल तथा मौसम विज्ञान विभागका

काठमाडौँ । काठमाडौँको बालाजुमा रहेको जुत्ता कारखानामा आगलागी भएको छ ।काठमाडौँ महानगरपालिका–१६ बालाजु बाइपास नजिकको एक घरमा केहीबेर अगाडि आगलागी

काठमाडौँ । राष्ट्रिय सूचना आयोगले सूचना नदिने ३३ कार्यालय प्रमुखलाई कारबाही गरेको छ । आयोगले सूचनाको हकसम्बन्धी ऐन, २०६५ को

नुवाकोट । शनिबार विहान भुकम्पको धक्का महसुस भएको छ । आज बिहान ५ बजेर २६ मिनेट जाँदा  भुकम्पको धक्का महसुस