नयांदिल्लीमा नेपाली नेताको लर्को

१० श्रावण २०६९, बुधबार ०६:४० मा प्रकाशित

काठमाडौं, १० साउन । मुलुक राजनीतिक र संवैधानिक रुपले अवरुद्ध हुन पुगेपछि विभिन्न राजनीतिक दलका नेताहरू लर्को लागेर नयांदिल्ली धाउन थालेका छन् । गत साता नेपाली काङ्गे्रसका नेता डा. शेखर कोइराला भारतको राजधानी नयांदिल्ला पुगी त्यहां विभिन्न दलका नेताहरूसंग छलफल गरे । कोइरालाले भारतीय नेताहरूसंग नेपालबारे एकीकृत धारणा बनाउन आग्रह गरेको बुझिएको छ । उनले व्यक्तिगत भेटघाट भन्दै एक साताको दिल्ली बसइका क्रममा लगभग एक दर्जन भरतीय नेतहहरुसंग भेटघाट गरेको बुझिएको छ । यसैगरी गत आइतबार नेकपा एमालेका वरिष्ठ नेता केपी शर्मा ओली र तमलोपा नेता हृदयेश त्रिपाठी नयांदिल्ली प्रस्थान गरेका छन् । तमलोपाका अर्का नेता जितेन्द्र सोनाल पनि नयांदिल्लीमै छन् भने नेकपा–माओवादीका नेता धर्मेन्द्र वास्तोला केही दिनदेखि नै दिल्लीमा छन् । उनी पनि भारतीय नेताहरूसंगको भेटघाटमै व्यस्त रहेको बताइन्छ । नेपाली काङ्गे्रसको महामन्त्रीसमेत रहेका झापाका कृष्ण सिटौलाले पनि नयांदिल्ली यात्राको साइत हेर्दै गरेको उनका निकटवर्तीले जनाएका छन् । सिटौला पार्टी सभापति सुशिल कोइरालालाई समेत भारत भ्रमण गराउने पक्षमा रहेको बुझिएको छ ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौैँ । गैरआवासीय नेपाली संघ (एनआरएनए)को अध्यक्ष पदका लागि कुल आचार्यले उम्मेदवारी घोषणा गरेका छन् । आइतबार उम्मेदवारी घोषणा गर्दै

काठमाडौं। हरेक वर्ष २६ सेप्टेम्बरका दिन अन्तर्राष्ट्रिय परमाणु हतियार निर्मूल दिवस मनाइन्छ । संयुक्त राष्ट्रसंघको महासभाले डिसेम्बर २०१३ मा २६

काठमाडौ ।नेपाली कांग्रेसको १४औं महाधिवेशनअन्तर्गत अहिले विभिन्न जिल्लामा पालिका तहको अधिवेशन जारी छ । शनिबारदेखि ५४ जिल्लामा पालिका तहको अधिवेशन

रुपन्देही । नेपाली कांग्रेसका नेता पुष्पा भुसाल र मानबहादुर विकको गृहजिल्ला अर्घाखाँचीमा छ स्थानीय तहमध्ये अधिवेशन भएका पाँचवटै पालिकामा देउवा