माओवादी अध्यक्ष प्रचण्ड र भारतीय राजदुतबीच छलफल

९ श्रावण २०६९, मंगलवार १२:३४ मा प्रकाशित

काठमाडौ, ९ साउन । एकीकृत नेकपा माओवादी अध्यक्ष पुष्पकमल दाहाल प्रचण्ड र नेपालका लागी भारतीय राजदूत  जयन्तप्रसादबीच भेटवार्ता भएको छ । एकीकृत माओवादी पार्टी कार्यालय कोटेश्वर पेरिसडाँडामा विहान भएको भेटमा नेपालमा देखिएको राजनीतिक गतिरोधका विषयमा छलफल भएको छ । भारतीय राजदूत जययन्तप्रसादले दलहरुबीच भइरहेको छलफल, नयाँ सरकार र संविधानका विवाददित विषय बारे चासो राख्नु भएको थियो । जवाफमा अध्यक्ष प्रचण्डले दलहरुबीच भित्री छलफल चलिरहेको र केहीदिनमा सामूहिक वार्ताबाट निकासको प्रयास थालिने बताउनु भएको बुझिएको छ ।  प्रचण्डले भारतीय राजदूत मार्फत नवनिर्वाचित भारतीय राष्ट्रपति प्रणव मुखर्जीलाई वधाई पनि दिनु भएको उहाँको निजी सचिवालयले जनाएको छ । भेटमा माओवादीको विदेश विभाग प्रमुख स्थायी समिति सदस्य कृष्णबहादुर महराको पनि सहभागिता थियो ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौँ । लुम्बिनी प्रदेशका नवनियुक्त मन्त्रीले पद तथा गोपनीयताको शपथ लिएका छन् । प्रदेश प्रमुख धर्मनाथ यादवले नवनियुक्त मन्त्रीहरु विजय

काठमाडौं । कोरोना भाइरसको दोस्रो लहर नेपालमा महामारीकै रुपमा फैलिन थालेको छ । सोमबार १२सय ८२ नयाँ संक्रमित थपिएका छन्

काठमाडौँ । सार्वजनिक यातायातमा सिट क्षमताभन्दा बढी यात्रु राख्न नपाइने भएको छ । सोमबार बिहान बसेको मन्त्रिपरिषद् बैठकले नयाँ भेरियन्ट

काठमाडौं । नेपाली कांग्रेसका सभापति शेर बहादुर देउवाले अहिले प्रजातन्त्रमाथि खतरा उत्पन्न भएकाले ओलीलाई प्रधानमन्त्रीबाट हटाउनुपर्ने बताएका छन् । नेपाल