कृषि फर्ममा आगो लाग्दा करिब १ सय ५० बाख्राको जलेर मृत्यू

९ श्रावण २०६९, मंगलवार ०९:५७ मा प्रकाशित

स्याङजा, ९ साउन । स्याङ्जाको साँखरमा रहेको मेलमिलाप कृषि प्रोडक्सनमा विहान करिब ३ बजेको समयमा आगलागी हुँदा करिब २० लाख मुल्य बराबरको क्षति भएको छ । आगोका कारण ३ सय बाख्रा अटाउने क्षमताको खोर र त्यहाँ रहेका १ सय २५ ठूला र २० वटा पाठापाठी जलेर मरेको प्रोडक्सनले जनाएको छ । अज्ञात समूहले आगो लगाएको प्रोडक्सनले जनाए पनि आगो कसले लगायो भन्ने बारेमा खुल्न सकेको छैन । अनुसन्धानको लागि प्रहरीको टोली आगलागी भएको स्थल जाँदैछ । आगलागीबाट करिब २० लाख रुपैया बराबरको क्षति पुगेको बताइएको छ । साँखर स्याङ्जामा ८ जना युवाहरुको समूहले संचालन गरेको कृषि फर्ममा बाख्रा, कुखुरा, माछा पालन तथा तरकारी खेति गरिदै आएको प्रोडक्सनका अध्यक्ष रमाकान्त भट्टराईले जानकारी दिनुभयो ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

बागलुङ । वर्षाका बेला बागलुङवासीले धारोमा पानी आउछ कि आउँदैन भनेर आकाशतर्फ फर्केर निक्यौल गर्ने गर्छन् । वर्षातको समयमा बागलुङमा

काठमाडौं । प्रधानमन्त्री शेरबहादुर देउवा पत्नी आरजु राणा देउवालाई कोरोनाभाइरस संक्रमण भएको छ । कोरोनाभाइरस संक्रमण भएपछि आरजु केही दिनयता

विराटनगर । निरन्तरको वर्षाले सप्तकोशी नदीमा पानीको बहाव बढेको छ । बुधबार साँझको मापनअनुसार सप्तकोशीमा पानीको बहाव १ लाख ७८

‘असारै खाउला दुधिलो मकै, साउने खाउला खिर, घरमा छैन शितलु वचन, मनमा छैन थिर । छुपुमा छुपु खेतमै रोपु, हातको