सरकार र ललितपुरको सुन्दरीघाटका वासिन्दा बीचको वार्ता निस्कर्ष विहीन

९ श्रावण २०६९, मंगलवार ०९:५७ मा प्रकाशित

काठमाडौ, ९ साउन । ललितपुरको सुन्दरीघाटमा सुकुम्बासी राख्ने सरकारको तयारीविरुद्ध आन्दोलनमा उत्रीएका स्थानिय वासिन्दालाई केही समय पर्खिन आग्रह गरेको छ । आज बिहान प्रधानमन्त्री तथा मन्त्रिपरिषदको कार्यालयमा भएको वार्तामा कुरा नमिलेपछि सरकारले केही समय पर्खिन आग्रह गरेको हो । स्थानीयबासीन्दाको प्रतिनिधित्व गर्दै गएको वार्ता टोलीले सुन्दरीघाटको विकल्प खोज्न आग्रह गरेको थियो । सरकार तर्फबाट प्रधानमन्त्री कार्यालयका सचिव लिलामणी पौडेलले सरकारले अस्थायी रुपमा बसोवास मिलाउन खोजेकाले केही समय बस्न दिन आग्रह गर्नु भएको थियो । तर, संघर्ष समितिले आफ्नो अडान नछाडेपछि पौडेलले आजै प्रधानमन्त्रीसँग छलफल गरेर सरकारको धारणा जानकारी गराउने बताउनु भएको वार्ता टोलीका सदस्य नेकपा एमाले जिल्ला समिति उपाध्यक्ष हरीकृष्ण व्यन्जानकारले सीआइएनलाई जानकारी दिनुभयो । थापाथलीबाट उठाइएका सुकुम्बासीलाई सरकारले सुन्दरीघाटमा अधिग्रहण गरेको जग्गामा बसाउने तयारी गरेपछि ललितपुरका बासिन्दाहरुले विरोध जनाउँदै बन्दको आह्वान गरेका थिए ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं । नेकपा एमालेको बरिष्ठ नेता माधव नेपाल पक्ष सरकारमा सहभागी हुने भएको छ । माओवादी अध्यक्ष प्रचण्डले स्थायी कमिटी

काठमाडौं । नेपालमा २४ घन्टाको अवधिमा ३ हजार ८ सय ९९ जना कोरोना भाइरस संक्रमित थपिएका छन् भने २० जनाको

काठमाडौँ । नेपाली कांग्रेसले देशभरका आठ लाख ५२ हजार ७११ जनालाई क्रियाशील सदस्यता प्रदान गरेको छ । कांग्रेसको क्रियाशील सदस्यता

काठमाडौं । चौधौं महाधिवेशनको निकट आइपुगेको दल नेपाली कांग्रेसको पदाधिकारी बैठक आज बिहान बस्न लागेको छ। आज बिहान ९ बजे