राष्ट्रपति ओबामाद्वारा श्रद्धाञ्जलि अर्पण

८ श्रावण २०६९, सोमबार १८:०६ मा प्रकाशित

काठमाडौ, ८ साउन । अमेरिकी राष्ट्रपति बाराक ओबामाले गत शुक्रबार भएको गोलीकाण्डमा परी निधन भएका अमेरिकी सहर कोलोराडोको अरोराका नागरिकप्रति श्रद्धाञ्जलि अर्पण गर्नुभएको छ । अमेरिकाको कोलोराडो राज्यमा रहेको एउटा सिनेमा हलमा शुक्रबार अन्धाधुन्ध गोली हानी एक अमेरिकी नागरिकले गत शुक्रबार कम्तीमा पनि १२ व्यक्तिको हत्या गरेको थियो । राष्ट्रपति ओबामा हिजो नै त्यहाँ पुगी हत्याकाण्डमा ज्यान गुमाएका नागरिकका आफन्तहरुलाई सान्त्वना दिनुभएको छ । उहाँले घटना कायरतापूर्ण भएको भन्दै यसको जतिधेरै निन्दा गरेपनि नपुग्ने धारणा राख्नुभएको बताइएको छ । एक अमेरिकी २४ वर्षे नागरिकले सिनेमा हलमा भिडभाड रहेको समयमा गोली चलाएको बताइएको छ । गोलीकाण्डमा परी ५० घाइते भएको १२ को ज्यान गएको पुष्टि भएको थियो ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

विश्वभरी कोरोनाभाइरसबाट सङ्क्रमितको साप्ताहिक सङ्ख्या बढ्दै गएको पाइएको छ । यही जुलाई १७ देखि २५ सम्मको सात दिनमा त्यसको अघिल्लो

बेइजिङ । कोरोना भाइरसको उद्गमस्थल चीनमा पछिल्लो समयमा नयाँ सङ्क्रमितहरु भेटिने क्रम बढेको बताइएको छ । चीनमा आइतबार कोरोना भाइरसका

सिड्नी । अष्ट्रेलियाको संघीय राजधानी सिड्नीमा संकटकाल घोषणा गरिएको छ । कोरोनाभाइरसको महामारी बढ्दै गएकाले त्यसलाई न्युनिकरण गर्नका लागि शुक्रबार

भारतको मुम्बईमा बाढीले घर भत्काउँदा कम्तीमा २५ जनाको मृत्यु भएको छ । अत्यधिक बर्षाका कारण आएको ठूलो बाढी मुम्बईका बस्तीहरुमा