फरार ठग पक्राउ

७ श्रावण २०६९, आईतवार १८:२३ मा प्रकाशित

काठमाडौं, ७ साउन । जालसाजी मुद्दामा काठमाडौं जिल्ला अदालतबाट सजाय तोकिएका एक फरार ठगलाई प्रहरीले पुनः पक्राउ गरेको छ । गत २०६८ असोज २६ गतेको पैmसला अनुसार २ लाख ८ हजार ३ सय ३३ जरीवाना र २५ लाख बिगो सजाय ठहर भई फरार रहेका काठमाडौं सितापाइला बस्ने पाल्पा तानसेन–५ का ५७ बर्षीय श्यामप्रसाद सैंजुलाई प्रहरी प्रधान कार्यालय केन्द्रीय अनुसन्धान व्यूरो महाराजगंजका प्रहरीले काठमाडौं बागवजार इलाकामा लुकीछिपी बसेको अवस्थामा पक्राउ गरी काठमाडौँ जिल्ला अदालतमा पेश गरेको छ । सैजु समेतका व्यक्तिहरुले मिलोमतो गरी विष्णुदेवी महर्जन र उनका दुई नावालक छोराछोरीहरुको हक लाग्ने काठमाडौं सतुङ्गल–७ को कित्ता नम्बर ५४५ को ०–३–०–२ भएको घर जग्गा मन्जुरीबेगर राजिनामा लिखित जालसाजी गरी प्राप्त गरेका थिए ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं । भारत भ्रमणमा रहेका पूर्वराजा ज्ञानेन्द्र शाहले नयाँ वर्ष २०७८ को शुभकामना सन्देश दिएका छन् । शुभकामना सन्देशमा पूर्व

काठमाडौँ । राष्ट्र बैङ्ककी निर्देशक सुष्मा रेग्मी रिजाललाई कारागार पठाइएको छ । ज्येष्ठ नागरिक सम्बन्धी कसुर मुद्दामा काठमाडौँ जिल्ला अदालतको

काठमाडौ । कुम्भ मेलामा सहभागी हुन भारतको हरिद्वार पुगेका पूर्वराजा ज्ञानेन्द्र शाह शाही स्नानको रथयात्रामा सहभागी भएका छन् । भारतको

भक्तपुर । मध्यपुरथिमि नगरपालिका बोडेमा हरेक नयाँ वर्षको वैशाख २ गते मनाइने प्रसिद्ध ‘जिब्रो छेड्ने जात्रा’ मा यस वर्ष आठाँै