फरार ठग पक्राउ

७ श्रावण २०६९, आईतवार १८:२३ मा प्रकाशित

काठमाडौं, ७ साउन । जालसाजी मुद्दामा काठमाडौं जिल्ला अदालतबाट सजाय तोकिएका एक फरार ठगलाई प्रहरीले पुनः पक्राउ गरेको छ । गत २०६८ असोज २६ गतेको पैmसला अनुसार २ लाख ८ हजार ३ सय ३३ जरीवाना र २५ लाख बिगो सजाय ठहर भई फरार रहेका काठमाडौं सितापाइला बस्ने पाल्पा तानसेन–५ का ५७ बर्षीय श्यामप्रसाद सैंजुलाई प्रहरी प्रधान कार्यालय केन्द्रीय अनुसन्धान व्यूरो महाराजगंजका प्रहरीले काठमाडौं बागवजार इलाकामा लुकीछिपी बसेको अवस्थामा पक्राउ गरी काठमाडौँ जिल्ला अदालतमा पेश गरेको छ । सैजु समेतका व्यक्तिहरुले मिलोमतो गरी विष्णुदेवी महर्जन र उनका दुई नावालक छोराछोरीहरुको हक लाग्ने काठमाडौं सतुङ्गल–७ को कित्ता नम्बर ५४५ को ०–३–०–२ भएको घर जग्गा मन्जुरीबेगर राजिनामा लिखित जालसाजी गरी प्राप्त गरेका थिए ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

वालिङ । स्याङ्जामा एक वर्षको अवधिमा चार सय ६१ सम्बन्ध विच्छेदका मुद्दा दर्ता भएका छन् । स्याङ्जा जिल्ला अदालतमा आर्थिक

म्याग्दी । म्याग्दी र यस वरपरका क्षेत्रमा नौमती बाजा बजाएर असारे भाकामा बाउसे र रोपाहारले दोहोरी गाउँदै धान रोपाइँ गर्ने

काठमाडौँ । देशभर मनसुनी वायुको प्रभाव छ । जसका कारण देशभर हल्कादेखि भारी बर्षाको सम्भावना रहेको मौसमविदले बताएका छन् जल तथा

तुलसीपुर । कक्षामा वरिपरि नातिनातिना उमेरका सहपाठी छन् । उनीहरुकै बीचमा पाका व्यक्ति पनि ध्यान दिएर पढिरहेका हुन्छन् । कपाल