राष्ट्रपतिसँग काँग्रेसका शीर्ष नेताको भेटघाट

७ श्रावण २०६९, आईतवार १७:५७ मा प्रकाशित

काठमाडौ, ७ साउन । राष्ट्रपति डा. रामवरण यादवसँग नेपाली काँग्रेसका शीर्ष नेताले भेटेर वर्तमान राजनीतिक संकटको समाधानबारे छलफल गरेका छन् । राष्ट्रपति निवास शीतल निवासमा भएको भेटघाटमा काँग्रेस नेताहरूले सरकारले नयाँ निर्वाचनका लागि घोषणा गरेको मितिमा निर्वाचन हुन नसक्ने र चुनावका लागि आवश्यक कानुन संशोधनका लागि निर्वाचन आयोगले दिएको समयसीमा सकिएको भनी राष्ट्रपतिको ध्यानाकर्षण गराएका थिए । भेटपछि नेपाली काँग्रेसका उपसभापति रामचन्द्र पौडेलले वर्तमान राजनीतिक समस्या समाधानका लागि संविधान संरक्षकको हैसियतले राष्ट्रपतिको भूमिका के हुनसक्छ त्यो उहाँले नै सोच्ने विषय भएको प्रतिक्रिया दिनुभएको थियो । भेटघाटमा कांग्रेस सभापति सुशील कोइराला, वरिष्ठ नेता शेरबहादुर देउवा र उपसभापति पौडेल सहभागी हुनुहुन्थ्यो ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौँ । नेकपा (एमाले) का अध्यक्ष केपी शर्मा ओलीले पार्टीमा बाटो बिराएकालाई फर्केर आउन आग्रह गरेका छन् । अखिल नेपाल

काठमाडौं । नेकपा एमालेको संस्थापन पक्षका सांसद नारदमुनि रानाले संसद पुनःस्थापना र अहिलेको सरकार सर्वोच्च अदालतले बनाइदिएको भनेपछि संसदको अन्तर्राष्ट्रिय

काठमाडौं । सांसद उमेश श्रेष्ठ स्वास्थ्य राज्यमन्त्रीमा नियुक्त भएका छन् । प्रधानमन्त्री शेरबहादुर देउवाले सांसद श्रेष्ठलाई स्वास्थ्य राज्यमन्त्रीमा नियुक्त गरेका

म्याग्दी । पहिराले थुनिएको म्याग्दीको धवलागिरि गाउँपालिका-१ स्थित गुर्जाखोला तलाउ भरिएर प्राकृतिकरूपमा बग्न थालेको छ । गुर्जाको खास्टा भन्ने ठाउँमा