राष्ट्रपतिसँग काँग्रेसका शीर्ष नेताको भेटघाट

७ श्रावण २०६९, आईतवार १७:५७ मा प्रकाशित

काठमाडौ, ७ साउन । राष्ट्रपति डा. रामवरण यादवसँग नेपाली काँग्रेसका शीर्ष नेताले भेटेर वर्तमान राजनीतिक संकटको समाधानबारे छलफल गरेका छन् । राष्ट्रपति निवास शीतल निवासमा भएको भेटघाटमा काँग्रेस नेताहरूले सरकारले नयाँ निर्वाचनका लागि घोषणा गरेको मितिमा निर्वाचन हुन नसक्ने र चुनावका लागि आवश्यक कानुन संशोधनका लागि निर्वाचन आयोगले दिएको समयसीमा सकिएको भनी राष्ट्रपतिको ध्यानाकर्षण गराएका थिए । भेटपछि नेपाली काँग्रेसका उपसभापति रामचन्द्र पौडेलले वर्तमान राजनीतिक समस्या समाधानका लागि संविधान संरक्षकको हैसियतले राष्ट्रपतिको भूमिका के हुनसक्छ त्यो उहाँले नै सोच्ने विषय भएको प्रतिक्रिया दिनुभएको थियो । भेटघाटमा कांग्रेस सभापति सुशील कोइराला, वरिष्ठ नेता शेरबहादुर देउवा र उपसभापति पौडेल सहभागी हुनुहुन्थ्यो ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौँ । नेकपा माओवादी केन्द्रले राष्ट्रिय सभाका सदस्य चन्द्रबहादुर खड्कालाई पनि हटाएको छ । खड्काले दल त्याग गरेको सूचना माओवादी

काठमाडौ । नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले) का अध्यक्ष केपी शर्मा ओलीले माधव नेपाल पक्षकालाई हटाएर स्थायी समिति गठन गरेका छन्

काठमाडौं । आन्तरिक किचलोका कारण बिभाजनको अन्तिम बिन्दुमा पुगेको बेला सत्तारुढ नेकपा एमालेको दशौं महाधिवेशन आयोजक समितिको बैठक आज बस्दैछ

काठमाडौं । स्वास्थ्य तथा जनसंख्या मन्त्रालयले आगामी असार महिना सम्ममा नेपालमा तीन लाख व्यक्तिमा कोभिड–१९ संक्रमण देखा पर्नसक्ने अनुमान गरेको