युगल जोडी नदीमा फालहाने

६ श्रावण २०६९, शनिबार १८:४९ मा प्रकाशित


काठमाडौं, ६ साउन । काठमाडौं महानगरपालिका–२९ गोंगबु मित्रनगरस्थित एक रेष्टुरेन्टबाट प्रहरीले दुई युवालाई अवैध हतियारसहित पक्राउ गरेको छ । कपिलबस्तु, चन्द्रौटाका हिराबहादुर क्षेत्रीले संचालन गरेको ‘दाङ–तुलसीपुर खाजाघर’बाट रुकुम खलंगा–५ का २३ वर्षीय नवीन बिक र तनहुं थप्रिक–५ का ३७ वर्षीय तेजबहादुर गुरुङ पक्राउ परेका हुन् । उनीहरुलाई महानगरीय प्रहरी वृत्त बालाजुबाट खटिएको प्रहरी टोलीले इटालीमा बनेको पेस्तोल, त्यसको चार राउण्ड गोली र म्यागजिन २ थानसहित पक्राउ गरेको प्रहरीले जनाएको छ ।
यसैगरी, सिटिइभिटिले लिएको डिप्लोमा तहका विभिन्न संकायको छात्रवृत्ति प्रवेश परीक्षामा अर्काको नाममा परीक्षा दिने भक्तपुर सुर्यबिनायकका १७ वर्षीय जित अवाल, बांके नेपालगंजका १८ वर्षीय सोदिप सापकोटा, तनहुंका २० वर्षीय किरण खड्का, जुम्लाका १७ वर्षीय धनसिंह सुनार, गोरखा खोप्लाङका १८ वर्षीय मनिष श्रेष्ठ र सर्लाहीका १९ वर्षीय सुग्रक बुढाथोकीलाई बानेश्वर क्याम्पस शान्तिनगरबाटे प्रहरीले पक्राउ गरेको छ ।
यसैबीच गैंडाकोट–१ स्थित नारायणी नदीमा हामफालेर चितवन भरतपुर नगरपालिका–६ निवासी २० वर्षीया संगम कुँवर र परिचय नखुलेका एक युवक वेपत्ता भएका छन् । हिजो सांझको उक्त घटनालगत्तै घटनास्थलमा ना.१० प ४८२४ नम्बरको मोटरसाइकल, कालो झोला र संगम कुंवरको नागरिकता फेला परेको छ । निजहरु प्रेमसम्बन्धमा रहेका र कुनै व्यवधान आइपरेका कारण संगै आत्महत्या गरेका हुनसक्ने अनुमान गरिएको छ ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं । नेपाली कांग्रेसका सभापति शेर बहादुर देउवाले अहिले प्रजातन्त्रमाथि खतरा उत्पन्न भएकाले ओलीलाई प्रधानमन्त्रीबाट हटाउनुपर्ने बताएका छन् । नेपाल

काठमाडौँ । नेकपा एमालेको महाधिवेशन आयोजक कमिटीको बैठकले कर्णाली प्रदेशमा फ्लोर क्रस गराउन भूमिका खेलेको आरोप लगाएर २० जना नेतालाई

काठमाडौं । प्रहरीले ७ जना नक्कली डाक्टरलाई पक्राउ गरेको छ । नक्कली प्रमाणपत्र पेश गरेर काम गरिरहेका ७ जना ‘नक्कली

काठमाडौँ । सरकारले सार्जवनिक स्थानमा ५ जनाभन्दा बढी भेला हुन रोक लगाएको छ । सोमबार बसेको मन्त्रिपरिषद् बैठकले जारी गरेको