यसरी मिल्यो माओवादी विवाद

५ श्रावण २०६९, शुक्रबार १५:२४ मा प्रकाशित

काठमाडौ, ५ साउन । भोजपुरा राज्य समितिको तर्फबाट अध्यक्षको प्रतिवेदनमा कस्ले धारणा राख्ने सम्बन्धी विवाद चर्किदा कुटाकुटमा पुगेर स्थगित भएको एकीकृत नेकपा माओवादीको विस्तारित बैठक सुचारु गर्ने सहमति सहित फेरि सुरु गरिएको छ ।
विवादपछि बसेको पार्टीको पोलिटब्यूरो बैठकले अध्यक्ष पुष्पकमल दाहाल र प्रधानमन्त्री डा बाबुराम भट्टराई पक्षधर नेताहरुलाई पालै पालो बोल्न दिने सहमति गरेर विवाद तत्कालकोलागी टुङग्याएको छ । बैठकमा कुन पक्षले पहिला धारणा राख्ने भन्ने विषय मिलाउने जिम्मेवारी सम्बन्धीत समितिलाई नै दिईएको छ । प्रधानमन्त्री पत्नी हिसिला यमीले दुबै पक्षलाई बोल्न दिने गरी सहमति कायम गरिएको जानकारी दिईन । उनले हिजोका दिनमा पार्टीमा रहेको विवादको ह्याङ ओवर अझै बाँकी रहेकोले विवाद भएको दावी समेत गरिन ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं । सरकारले कोरोना भाइरसविरुद्धको पहिलो मात्रा खोप लगाएकाहरुलाई आजदेखि दोस्रो मात्रा खोप दिन सुरु गरेको छ । पहिलो चरणमा

काठमाडौं- प्रत्येक वर्ष चैत्र शुक्ल अष्टमीका दिन मनाइने चैते दशैँ पर्व आज नेपालीले घर घरमा नवदुर्गा भगवतीको पूजा आराधना गरी

काठमाडौं । नेपाली कांग्रेसका सभापति शेर बहादुर देउवाले अहिले प्रजातन्त्रमाथि खतरा उत्पन्न भएकाले ओलीलाई प्रधानमन्त्रीबाट हटाउनुपर्ने बताएका छन् । नेपाल

काठमाडौँ । नेकपा एमालेको महाधिवेशन आयोजक कमिटीको बैठकले कर्णाली प्रदेशमा फ्लोर क्रस गराउन भूमिका खेलेको आरोप लगाएर २० जना नेतालाई