दुई हजार तीन सय व्यापारीमाथि कारबाही

५ श्रावण २०६९, शुक्रबार ११:४७ मा प्रकाशित

विराटनगर, ५ असार । अबैध नापतौल यान्त्रको कारोबार गर्दै आएका विराटनगरका बाइस सय भन्दा बढी व्यापारिहरु कारबाहीमा परेका छन् । नापतौल यन्त्रको नविकरण नगराई अवैध रुपमा कारोबार गर्ने गरेको पाइएपछि गुणस्तर तथा नापतौल विभाग क्षेत्रीय कार्यालय विराटनगरले कारबाही गरेको हो ।
कार्यालयका अनुसार आथिर्क वर्र्ष २०६८र६९ मा पूर्वाञ्चलको १६ जिल्लाका सहरी तथा बजार र ग्रामीण श्रेत्रमा गरिएको अनुगमनबाट नापतौलमा अनियमिमता देखिएपछि कारबाही गरिएको हो । कारबाहीमा पर्नेहरुमा तरकारी व्यवसायी, किराना पसल तथा अन्य ठूला उद्योगी व्यापारिहरु रहेका छन् । कार्यालय प्रमुख शशिभुषण यादवले सीमित श्रोत र साधनका बाबजुद विभिन्न स्थानमा टोली खटाई चार हजार एक सय ५६ व्यवसायी तथा उद्योगीको नापतौल पुनः जाँची नवीकरण गरिएको बताए ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

चितवन- नयाँ पर्यटकीय गन्तव्यका रूपमा चिनिएको सिन्ती झरना आन्तरिक पर्यटकीय गन्तव्य बन्दै गइरहेको छ । चितवनको कालिका नगरपालिका-९ मा रहेको

काठमाडौं । राष्ट्रियसभाको प्रत्यायोजित व्यवस्थापन तथा सरकारी आश्वासन समितिले रोजगार अनुमति प्रणाली (इपिएस)अन्तर्गत भाषा र सीप परीक्षा उत्तीर्ण युवाहरु डेढ

काठमाडौं । नेपालमा प्रायः सबै उपभोग्य सामग्रीको बजार मूल्यमा एकरुपता पाइँदैन । नियमित बजार अनुगमन नहुँदा भान्सामा नभइ नहुने चिनीको

काठमाडौँ। नेपालको ऊर्जा क्षेत्रको विकासका लागि एकपछि अर्को लगानी गर्दै आएको कर्मचारी सञ्चयकोषले तामाकोशी पाँचौँमा १२ अर्ब रुपैयाँ ऋण उपलब्ध