आठ क्विण्टल गाँजा र २० केजी चरेससहित पाँच जना पक्राउ

५ श्रावण २०६९, शुक्रबार ११:४४ मा प्रकाशित

काठमाडौ, ५ साउन । महोत्तरीको हाथिलेट ८ बाट प्रहरीले ठुलो परिमाणमा गाँजासहित ३ जनालाई पक्राउ गरेको छ । मकवानपुरको मनहरी ज्यामिरेबाट बर्दिवास हुदै बा २ ख १९ १५ नं को कन्टेनरमा भारततर्फ लग्न लागिएको ८ क्विन्टल ३९ केजी गाँजासहित ३ जनालाई गएराती ईलाका प्रहरी कार्यालय बर्दिवासले पक्राउ गरेको हो ।  कन्टेनरभित्र २७ पोका गाँजासँगै उदयपुरको कटारी लग्नुपर्ने बियर भएका कार्टुन रहेको प्रहरीले जनाएको छ  । लुकाएर लग्ने क्रममा प्रहरीले चितवन अध्यनपुरका चालक रबिन्द्र मुक्तान, मकवानपुर  डाँडाखर्क–५ का डीलराज थलन र धादिङ्गका प्रलाद कोईरालालाई पत्राउ गरेको छ ।
त्यसैगरी ५लाख मुल्य बराबरको २० केजी चरेससहित प्रहरीले कपिलवस्तुको भिल्मीबाट १ जनालाई पक्राउ गरेको छ । पक्राउ पर्नेमा भिल्मी बन्चौरा नाका अजिगराका २१ बर्षीय जगदीश चमार रहेका छन् । सीमा क्षेत्रमा रोकिराखेको मोटरसाइकल शंकास्पद लागि चेकजाँच गर्दा डिक्कीमा लुकाएर राखेको अवस्थामा चरेस फेला परेको भिल्मी प्रहरीले जनाएको छ । प्रहरीले पक्राउ परेका व्यक्ति ओसारपसारकर्ता मात्र रहेको बताएको छ ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

उदयपुर जिल्लाको त्रियुगा नगपालिका–८ उत्तराई टोलमा आज बिहान ५ बजे खुुकरी प्रहारबाट एक वृद्धको हत्या भएको छ । जिल्ला प्रहरी

काठमाडौं । प्रधानमन्त्री एवं नेपाली कांग्रेसका सभापति शेरबहादुर देउवाले इस्लाम धर्मावलम्बीको महान् पर्व इद उल अज्हाको अवसरमा सम्पूर्ण नेपाली मुसलमान

विषाक्त मदिरा पिउँदा बागलुङमा चार जनाको मृत्यु भएको छ । जिल्लाको गलकोट नगरपालिका–७ मल्मस्थित खानेपानी आयोजनामा काम गर्ने मजदुरहरू २१

चितवन । चितवनकाे भरतपुर महानगर पालिका ५ कैलाश नगरमा खेत जोत्ने क्रममा ट्याक्टर पल्टिँदा ट्याक्टर चालककोमृत्यु भएको छ । आज