आठ क्विण्टल गाँजा र २० केजी चरेससहित पाँच जना पक्राउ

५ श्रावण २०६९, शुक्रबार ११:४४ मा प्रकाशित

काठमाडौ, ५ साउन । महोत्तरीको हाथिलेट ८ बाट प्रहरीले ठुलो परिमाणमा गाँजासहित ३ जनालाई पक्राउ गरेको छ । मकवानपुरको मनहरी ज्यामिरेबाट बर्दिवास हुदै बा २ ख १९ १५ नं को कन्टेनरमा भारततर्फ लग्न लागिएको ८ क्विन्टल ३९ केजी गाँजासहित ३ जनालाई गएराती ईलाका प्रहरी कार्यालय बर्दिवासले पक्राउ गरेको हो ।  कन्टेनरभित्र २७ पोका गाँजासँगै उदयपुरको कटारी लग्नुपर्ने बियर भएका कार्टुन रहेको प्रहरीले जनाएको छ  । लुकाएर लग्ने क्रममा प्रहरीले चितवन अध्यनपुरका चालक रबिन्द्र मुक्तान, मकवानपुर  डाँडाखर्क–५ का डीलराज थलन र धादिङ्गका प्रलाद कोईरालालाई पत्राउ गरेको छ ।
त्यसैगरी ५लाख मुल्य बराबरको २० केजी चरेससहित प्रहरीले कपिलवस्तुको भिल्मीबाट १ जनालाई पक्राउ गरेको छ । पक्राउ पर्नेमा भिल्मी बन्चौरा नाका अजिगराका २१ बर्षीय जगदीश चमार रहेका छन् । सीमा क्षेत्रमा रोकिराखेको मोटरसाइकल शंकास्पद लागि चेकजाँच गर्दा डिक्कीमा लुकाएर राखेको अवस्थामा चरेस फेला परेको भिल्मी प्रहरीले जनाएको छ । प्रहरीले पक्राउ परेका व्यक्ति ओसारपसारकर्ता मात्र रहेको बताएको छ ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं । आज देशका धेरैजसो स्थानमा बिहानैदेखि वर्षा भइरहेको जल तथा मौसम विज्ञान विभागले जनाएको छ। देशका विभिन्न क्षेत्रमा आज

काठमाडौं। सभामुख अग्नि सापकोटाविरुद्ध परेको मुद्दामा सर्वोच्च अदालतको संवैधानिक इजलासले बुधबार सुनुवाइ गरेन ।प्रधानन्यायाधीश चोलेन्द्र शमशेर जबरा नेतृत्वको संवैधानिक इजलासमा

जिल्लाको दिपायल सिलगढी नगरपालिका–७ तथा पूर्वीचौकी गाउँपालिका–१ को सीमाक्षेत्र बुढोबाँज भन्ने ठाउँमा बेवारिसे अवस्थामा एक महिलाको शव फेला परेको छ

काठमाडौं । चैत्र शुक्ल नवमीका दिन मर्यादा पुरुषोत्तम भगवान् रामचन्द्रको सम्झनामा मनाइने ‘रामनवमी’ पर्व आज देशभरि श्रद्धा र भक्तिपूर्वक पूजा