एमाले अध्यक्ष खनाल आज युरोप जाँदै

४ श्रावण २०६९, बिहीबार १०:५४ मा प्रकाशित

काठमाडौ, ४ साउन । नेकपा एमालेका अध्यक्ष झलनाथ खनाल आज युरोप जाँदै हुनुहुन्छ । प्रवासमा रहेको एमाले निकट नेपाल लोकतान्त्रिक मञ्च युरोप (एनडीएफ) को कार्यक्रममा सहभागी हुन खनाल आज राति स्पेन हुँदै पोर्चुगल जान लाग्नुभएको हो । अध्यक्ष खनालले एनडीएफको भेलालाई आउँदो शनिवार सम्बोधन गर्ने कार्यक्रम रहेको छ । पोर्चुगलमा हुने एनडीएफको युरोप सम्मेलनमा बेलायत, जर्मनी, बेल्जियम, स्पेन, इटाली, डेनमार्क, फिनल्याण्ड, स्विट्जरल्याण्ड लगायतका देशबाट करिब तीन सय कार्यकर्ताको सहभागिता रहने बताइएको छ । खनाल पोर्चुगलमा रहँदा त्यहाँका कम्युनिष्ट पार्टीका नेता तथा गैरआवासीय नेपालीहरुका प्रतिनिधिसँग भेटघाट गर्ने कार्यक्रम रहेको एमाले विदेश विभागले जनाएको छ । पोर्चुगलमा हुने कार्यक्रममा भाग लिन एमाले केन्द्रीय सदस्य भीम रावल हिजो नै त्यसतर्फ प्रस्थान  गरिसक्नु भएको छ ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं । सत्ता गठबन्धनको महत्त्वपूर्ण घटक नेकपा (एकीकृत समाजवादी)का अध्यक्ष माधवकुमार नेपालले आउँदो साताभित्र मन्त्रिपरिषद् विस्तारले पूर्णता पाउने संकेत गरेका

काठमाडौं । नेकपा (एकीकृत समाजवादी)का अध्यक्ष माधव कुमार नेपालले एक हप्ताभित्र मन्त्रिपरिषदले पूर्णता पाउने दाबी गर्नुभएको छ । मिनभवनस्थित केन्द्रीय

काठमाडौं । नेपाली राजनीतिमा प्रधानमन्त्री शेरबहादुर देउवाकाे नियति मान्नुपर्छ, आफूले पाएकाे जिम्मेवारी पूरा गर्न नसकेकाे अवगाल उहाँले पटक-पटक ब्यहाेर्नु परेकाे

काठमाडौं । नेपाली कांग्रेसका महामन्त्री डा.शशांक काेइरालाले पार्टी सभापति शेरवहादुर देउवाकाे गृहजिल्ला डडेल्धुरामा पुन अधिवेशनकाे सम्भावना नभएकाे बताएका छन। संस्थापनइतरका