राजेश खन्ना रहेनन्

३ श्रावण २०६९, बुधबार १९:४१ मा प्रकाशित


मुम्बई , ३ साउन । बलिउडको नामले चिनिने मुम्बई फिल्म इन्डस्ट्रीमा सुपरस्टारडम सुरु हुंदा पहिलो सुपरस्टारको पहिचान बनाउन सफल बलिवुड अभिनेता राजेश खन्नको ७० वर्षको उमेरमा आज निधन भएको छ । केही समय यता गम्भीर बिरामी रहेका खन्ना पटक–पटक अस्पताल भर्ना हुंदै आएका थिए भने स्वास्थ्यावस्था सुध्रिएको भन्दै गत मंगलबार मात्रै लिलावती अस्पतालबाट उनलाई डिस्चार्ज गरिएको थियो ।
सन् १९६६ मा पहिलोपटक पर्दामा देखिएका राजेश खन्ना २९ डिसेम्बर १९४२ मा अमृतसरमा जन्मिएका हुन् भने उनको वास्तविक नाम जतिन खान हो । आराधना फिल्मबाट चम्किएका राजेशका आराधना, अमर प्रेम, सफर, कटी पतंग, आनन्दलगायतका फिल्म अध्याधिक चर्चित छन् । बलिवुडकै चर्चित नायिका डिम्पल कापडिया राजेशकी पत्नी हुन् भने हालका सुपरस्टार अक्षयकुमार राजेशका ज्वाइं हुन् । भारतीय कांग्रेस आईका तर्फबाट सांसद समेत बनेका खन्ना जीवनको उत्तरार्धमा सिनेमामा त्यति सक्रिय थिएनन् ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं । अभिनेत्री केकी अधिकारीलाई कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको छ । मुख्य अभिनेत्रीलाई कोरोना भएपछि चलचित्र ‘घिन्ताङ’को सुटिङ सेड्युल प्रभावित

काठमाडौँ । केहि महिना अघि ‘माझी दाई’ बोलको म्युजिक भिडियो सार्वजनिक गरेका गायक भिम श्रेष्ठले आफ्नो बिल्कुलै नयाँ गीत ‘ओ

काठमाडौं । नायिका गरिमा पन्त आमा बन्ने भएकीछन् । पन्तले समाजिक सञ्जालमा फाटो राख्दै आफु आमा बन्न लागेको जानकारी गराएकी

बलिउड । लण्डनमा आयोजना भएको ‘बाफ्टा अवार्ड २०२१’मा सहभागी नायिका प्रियंका चोपडाले लगाएको पहिरनबारे सोसल मिडियामा निकै चर्चा भएको छ