सत्तामा टिक्ने बहानामा निर्वाचनको घोषणाः डा रिजाल

३ श्रावण २०६९, बुधबार १४:४८ मा प्रकाशित


काठमाडौ, ३ साउन । नेपाली काँग्रेसका केन्द्रीय सदस्य डा मीनेन्द्र रिजालले प्रधानमन्त्री डा बाबुराम भट्टराईको नयाँ संविधान निर्वाचनको घोषणा सत्तामा टिकिरहने बहाना मात्रै भएको टिप्पणी गर्नुभएको छ । नेपाल प्रेस युनियन कास्कीले आज पोखरामा गरेको पत्रकार भेटघाट कार्यक्रममा उहाँले नयाँ संविधानको निर्वाचन गराउँदा कानुनी र संवैधानिक अड्चन हुँदाहँुदै प्रधानमन्त्रीले एकलौटिरुपमा मङ्सिर ७ गते चुनावको घोषणा गरेको र अब चुनाव सार्दै सत्ता लम्ब्याउँदै जाने चाहना भएको बताउनुभयो । उहाँले राष्ट्रिय सहमतिबाट हुने निर्वाचनले मात्र संविधान जारी गर्न सक्ने बताउनुभयो । नेता डा रिजालले सरकारको नेतृत्वका लागि हानाथाप नगर्न पार्टीका शीर्ष नेताहरुलाई आग्रह पनि गर्नुभयो ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

गोरखा । चुनावी सभालाई सम्बोधन गर्न गत ६ वैशाखमा गोरखा आइपुगेका जसपाका संघीय परिषदका अध्यक्ष एवं पूर्वप्रधानमन्त्री डा. बाबुराम भट्टराईले

काठमाडौं । गत वैशाख ३० गते सम्पन्न स्थानीय तह निर्वाचनको मत परिणाम आउने क्रम जारी छ । देशका ७५३ स्थानीय

डडेल्धुरा । सातवटा स्थानीय तह रहेको डडेल्धुराका पाँच स्थानीय तहमा नेपाली कांग्रेसले विजय हासिल गरेको छ । यहाँका दुई नगरपालिका

काठमाडौं । नेकपा (माओवादी केन्द्र) काठमाडौं उपत्यकाको तीन जिल्लामा रहेका स्थानीय तहको नेतृत्वमा शून्य हुने देखिएको छ । उपत्यकाको काठमाडौं,

आजको प्रमुख समाचार