धन्न टर्यो अर्को दुर्घटना

२ श्रावण २०६९, मंगलवार १९:४६ मा प्रकाशित

काठमाडौं, २ साउन । एकपछि अर्को गरी विमान दुर्घटनाका घटना बढिरहेको परिवेशबीच आज अर्को विमान दुर्घटना हुनुबाट मुस्किलले बचेको छ । घटना सिमीकोटको हो । हुम्ला सदरमुकाम सिमीकोटबाट नेपालगञ्जका लागि उड्ने क्रममा रहेको तारा एअरको ट्वीनअटर जहाज आज बिहान सिमीकोट विमानस्थलमा रहेको विजुलीको खम्बामा ठोक्किएको छ । सिमीकोट विमानस्थलबाट उडने तयारी गर्दा बायां पंखाको टुप्पाले खम्बामा छोएपछि उक्त बिमान उडानका लागि अयोग्य बन्न पुगेको नागरिक उड्डयन प्राधिकरण नेपालगन्जका प्रमुख नरेन्दद्र थापाले जानकारी दिनुभयो ।
उड्ने बेला रन वेको बायांतिर जहाज बढी मोडिएर ट्वीनअटर जहाजले विद्युतको खम्बा छोएपछि अत्तालिएका पाइलटहरुले तत्काल स्टार्ट बन्द गरी सिमीकोट विमानस्थलमा बिमान पार्किङ गराएका थिए । सुर्खेतबाट सिमकोट गएर नेपालगञ्ज फर्कदै गरेको उक्त जहाजमा पांच यात्रु थिए भने क्याप्टेन शंकर श्रेष्ठ र विराज राजवंशीले जहाज उडाइरहेका थिए । ठूलो दुर्घटना हुनुबाट संयोगले बचेको उक्त जहाज ममृतका लागि बुधबार इञ्जिनियर टोली सिमीकोट पठाइने बुझिएको छ ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौँ । नेपाली काँग्रेसको स्थानीय तह निर्वाचन केन्द्रीय परिचालन समितिले सिट संख्या बढाउन गठबन्धन आवश्यक भएको निष्कर्ष निकालेको छ ।

फर्डिनान्ड रोमुआल्डेज मार्कोस जुनियरले बिहीबार मनिला शहरमा हजारौं मानिसहरूका बीच फिलिपिन्सको १७ औं राष्ट्रपतिको रूपमा शपथ ग्रहण गरेका छन्। मार्कोस

एजेन्सी । दोस्रो विश्वयुद्धमा जापानी फौजलाई आच्छुआच्छु पारेर राष्ट्रपतिबाट सर्वोच्च पदक पाएका हर्शेल डब्ल्यू विलियम्सको ९८ वर्षको उमेरमा मृत्यु भएको

काठमाडौं । प्रधानमन्त्री शेरबहादुर देउवा पत्नी आरजु राणा देउवालाई कोरोनाभाइरस संक्रमण भएको छ । कोरोनाभाइरस संक्रमण भएपछि आरजु केही दिनयता