धन्न टर्यो अर्को दुर्घटना

२ श्रावण २०६९, मंगलवार १९:४६ मा प्रकाशित

काठमाडौं, २ साउन । एकपछि अर्को गरी विमान दुर्घटनाका घटना बढिरहेको परिवेशबीच आज अर्को विमान दुर्घटना हुनुबाट मुस्किलले बचेको छ । घटना सिमीकोटको हो । हुम्ला सदरमुकाम सिमीकोटबाट नेपालगञ्जका लागि उड्ने क्रममा रहेको तारा एअरको ट्वीनअटर जहाज आज बिहान सिमीकोट विमानस्थलमा रहेको विजुलीको खम्बामा ठोक्किएको छ । सिमीकोट विमानस्थलबाट उडने तयारी गर्दा बायां पंखाको टुप्पाले खम्बामा छोएपछि उक्त बिमान उडानका लागि अयोग्य बन्न पुगेको नागरिक उड्डयन प्राधिकरण नेपालगन्जका प्रमुख नरेन्दद्र थापाले जानकारी दिनुभयो ।
उड्ने बेला रन वेको बायांतिर जहाज बढी मोडिएर ट्वीनअटर जहाजले विद्युतको खम्बा छोएपछि अत्तालिएका पाइलटहरुले तत्काल स्टार्ट बन्द गरी सिमीकोट विमानस्थलमा बिमान पार्किङ गराएका थिए । सुर्खेतबाट सिमकोट गएर नेपालगञ्ज फर्कदै गरेको उक्त जहाजमा पांच यात्रु थिए भने क्याप्टेन शंकर श्रेष्ठ र विराज राजवंशीले जहाज उडाइरहेका थिए । ठूलो दुर्घटना हुनुबाट संयोगले बचेको उक्त जहाज ममृतका लागि बुधबार इञ्जिनियर टोली सिमीकोट पठाइने बुझिएको छ ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौँ । नेकपा (एमाले) का अध्यक्ष केपी शर्मा ओलीले पार्टीमा बाटो बिराएकालाई फर्केर आउन आग्रह गरेका छन् । अखिल नेपाल

काठमाडौं । काठमाडौं उपत्यकामा निषेधाज्ञा १० दिन थप भएको छ । यसअघि जारी गरिएको निषेधाज्ञाको आदेशको अवधि आइतबार सकिएपछि काठमाडौं,

काठमाडौं । नेकपा एमालेको संस्थापन पक्षका सांसद नारदमुनि रानाले संसद पुनःस्थापना र अहिलेको सरकार सर्वोच्च अदालतले बनाइदिएको भनेपछि संसदको अन्तर्राष्ट्रिय

काठमाडौं । सांसद उमेश श्रेष्ठ स्वास्थ्य राज्यमन्त्रीमा नियुक्त भएका छन् । प्रधानमन्त्री शेरबहादुर देउवाले सांसद श्रेष्ठलाई स्वास्थ्य राज्यमन्त्रीमा नियुक्त गरेका