यौनधन्दामा संलग्न भारतीय युवतीहरु पक्राउ

१ श्रावण २०६९, सोमबार १६:३२ मा प्रकाशित

काठमाडौं, १ साउन । घर भाडामा लिएर कोठी चलाएको अभियोगमा प्रहरीले आइतबार ललितपुर सानेपा (चक्रपथ)स्थित एक घरमा छापा मारेर एक महिलासिहत पांच युवतीलाई पक्राउ गरेको छ । भाडामा घर लिएर कोठी सञ्चालन गर्दैआएको सूचना केही अघिदेखि नै आएपछि आइतबार छापा मार्दा कोठी सञ्चालिका तारा क्षेत्री नामक भारतीय महिला प्रहरी नियन्त्रणमा परेकी हुन् । उनले प्रतिग्राहक तीनदेखि पांच हजार रकम लिएर ग्राहकलाई युवती मिलाइदिने गरेकी प्रहरीले जनायो । ललितपुर प्रहरीका अनुसार घरमा भेटिएकी सञ्चालिका तारा क्षेत्री र चारैजना किशोरी भारत दाजिलिर्ङका हुन् भने आवश्यक पर्दा ग्राहकको सन्तुष्टिका लागि उनीहरु बाहिर गएर समेत ‘सेवा’ प्रदान गर्दथे । कोठाको निरीक्षण गर्दा सो घर यौनधन्दाका लागि प्रयोग हुने गरेको पुष्टि भएको प्रहरीको दाबी छ । ताराले यौनधन्दावापत ग्राकसंग पैसा लिंदै गरेको र रकमको बार्गेनिङ गरेको भिडियो क्लिपसमेत फेला परेको प्रहरी दाबी रहे पनि सो भने सार्वजनिक गरिएको छैन ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौँ । सार्वजनिक यातायातमा सिट क्षमताभन्दा बढी यात्रु राख्न नपाइने भएको छ । सोमबार बिहान बसेको मन्त्रिपरिषद् बैठकले नयाँ भेरियन्ट

कोरोना भाइरसको सङ्क्रमणबाट बच्न अनलाइन कक्षा चलाउन सूचना प्रविधि क्षेत्रको पूर्वाधार विकास गरिनुपर्नेमा जोड दिइएको छ । सुशील कोइराला मेमोरियल

काठमाडौं । कुम्भमेलामा भाग लिएर पूर्वराजा ज्ञानेन्द्र वीर विक्रम शाह स्वदेश फर्किएका छन् । १० दिन लामो भारत भ्रमण सकेर

धनकुटा । धनकुटाको महालक्ष्मी नगरपालिकामा करेन्ट लागेर एक जनाको मृत्यु भएको छ । मोवाइल चार्ज गर्ने क्रममा विद्युत लाइनमा हाइभोल्टेज