आजदेखि देशभर लोकल कल, एक रुपैयाँ मात्र लाग्ने

१ श्रावण २०६९, सोमबार १५:०८ मा प्रकाशित

काठमाडौ, १ साउन । नेपाल टेलिकमले आजदेखि एक रुपैयाँमै एसटिडी कल गर्न पाइने व्यवस्था गरेको छ । आजदेखि लागु हुने गरी टेलिकमले मुलुकभरका जुनसुकै जिल्लामा कल गर्दा लोकल कलबाटै गर्न सकिने व्यवस्था मिलाइसकेको छ । ल्यान्डलाइन टेलिफोन सेवा तथा सिडिएमए मोबाइल फोनमा लगाउँदै आएको एसटिडी सुविधा हटाएपछि अब एक रुपैयाँमा देशको कुनै पनि जिल्लामा फोन गर्न सकिन्छ । ग्राहकलाई एसटिडीको शुल्कबाट मुक्त गराउँदै प्रतिष्पर्धी सेवा दिने उद्देश्यले यस्तो सेवा दिइएको टेलिकमका सहप्रवक्ता गुणकेशरी प्रधानले बताउनुभयो । यो सुविधा अन्तरदेशीय सुविधा नभएका सम्पूर्ण ल्यान्डलाइन तथा सी–फोनबाट पनि अर्को अञ्चलमा रजिस्टर्ड भएको जिएसएम तथा सिडिएमए मोबाइल सेवामा कल गर्न सक्ने व्यवस्था गरिएको टेलिकमले जनाएको छ ।  कम्पनीको ल्याण्डलाइन तथा सी–फोनसेवाबाट कम्पनीको जिएसएम तथा सिडिएमए मोबाइलमा कल गर्दा मुलुकभर प्रतिमिनेट करबाहेक एक रुपैयाँ लाग्नेछ ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

लण्डन । कोरोना संक्रमणले तीन साताभित्र विदेशमा पछिल्ला तीन साताभित्र थप ३९ जना नेपालीको निधन भएको छ । गैरआवासीय नेपाली

काठमाडौँ । नेकपा एमालेका अध्यक्ष केपी शर्मा ओलीले माधवकुमार नेपाललगायतलाई पार्टीमा कुनै ठाउँ नभएको बताएका छन् । काठमाडौँ जिल्ला कमिटीको

काठमाडौं । सरकारले कोरोना भाइरस सङ्क्रमणविरुद्धको खोप आगामी असोजमसान्तसम्म एक करोड ८३ लाख ८२ हजार ८५० मात्रा ल्याउने भएको छ

झापा । विर्तामोडको एउटा होटलमा २२० डोज भेरोसिल खोपसहित स्वास्थ्य शाखा विर्तामोडका फोकल पर्सन ओमबहादुर खड्कालाई प्रहरीले नियन्त्रणमा लिएको छ