गण्डकमा बस खस्दा कम्तिमा ३८ जनाको मृत्यु

३१ असार २०६९, आईतवार १४:३० मा प्रकाशित

गण्डकमा बस खस्दा कम्तिमा ३८ जनाको मृत्यु
काठमाडौ, ३१ असार । नवलपरासीको त्रिबेणी सुस्ता गाबिसको गण्डक नहरमा बस खस्दा ३८ जनाको मृत्यु भएको छ । भारतिय तिर्थयात्रु बोकेर आएको बस नहरमा खस्दा ३८ जनाको ज्यान गएको हो । मृत्यु हुनेमा अधिकांश भारतिय तिर्थ यात्रु रहेको प्रहर्ीले जनाएको छ ।  लु १ ख २३५६ नम्बरको १०० जना बढि सवार बस नहरमा पल्टदा अझै दर्जन बढि बेपक्ता भएका छन् । बेपक्ता हरुको उद्धार कार्य जारी रहेको प्रहरीले जनाएको छ । बसको छतमा समेत भरिभराउ यात्रुहरु रहेको बताइएको छ ।
त्रिवेणीमा लागेको बोलबम मेलामा सहभागी हुन उनीहरु भारतीय सिमावर्ती  क्षेत्र झुलेनीपुरबाट त्रिवेणीतर्पm आउँदै गरेका थिए ।
आएको स्थानीय प्रहरीले जनाएको छ । दुर्घटनामा परी मृत्यू भएका मध्ये २५ जना महिला, १२ जना पुरुष र चालकको शब भेटिएको छ । हताहतीको संख्या अझै बढ्ने अनुमान प्रहरीको छ । मदिरा सेवन गरेर सवारी साधन चलाएको नहरमा पौडेर ज्यान जोगाउन सफल चार जनाले जानकारी दिएको प्रहरीले जनाएको छ। चालकको मदिरा सेवन र बढी यात्रु भएका कारण बस नियन्त्रण गर्न नसक्दा दुर्घटना भएको प्रहरीले प्रारम्भीक अनुमान गरेको छ ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौ । प्यूठानमा भएको जिप दुर्घटनामा परी ज्यान गुमाउनेको संख्या पाँच पुगेको छ। जिल्ला प्रशासन कार्यालय गुल्मीका कर्मचारी सवार लु

काठमाडौँ । सरकारले ११ देशमा राजदूत नियुक्तिको तयार गरेको छ । लामो समयदेखि राजदूत पद रिक्त रहेका ५ देश र

काठमाडौं । राष्ट्रिय जनमोर्चाले एमाले नेतृत्वको गण्डकी प्रदेश सरकारलाई दिएको समर्थन फिर्ता लिने निर्णय गरेको छ । जनमोर्चाका अध्यक्षले अध्यक्ष

सुदुरपश्चिम । सुदूरपश्चिम प्रदेशमा नयाँ वर्ष आरम्भसँगै मनाइने ‘बिसु’ पर्वको रौनक बढेको छ । यो पर्व मनाउने तयारीस्वरूप प्रत्येक घरपरिवारमा