नेकपा–माओवादी अध्यक्ष वैद्य आज चीन जाने

३१ असार २०६९, आईतवार ११:०१ मा प्रकाशित

काठमाडौ, ३१ असार । नवगठित नेकपा–माओवादीका अध्यक्ष मोहन वैद्य आज चीन भ्रमणमा जाँदै हुनुहुन्छ । वैद्य सहित ४ जनाको टोली राति साढे ११ बजे चीनको राजधानी बेइजिङ जाने प्रवक्ता पम्फा भुसालले जानकारी दिनुभयो । अध्यक्ष वैद्यको साथमा उहाँकी पत्नी सुष्मा र विदेश विभाग प्रमुख इन्द्रमोहन सिग्देल र उहाँकी पत्नी १० दिने भ्रमणका लागि त्यसतर्फ जान लाग्नुभएको हो । नयाँ पार्टीको अध्यक्ष भएपछि वैद्यको यो पहिलो विदेश भ्रमण हो । गत असार १६ गते नेपाल भ्रमणका आउनुभएका चिनियाँ कम्युनिष्ट पार्टीका विदेश विभागका उपमन्त्री आई पिङको निमन्त्रणामा आफूहरु चीन जान लागेको सिग्देलले बताउनुभयो । पोलिटब्युरो सदस्य सिग्देलका अनुसार बेइजिङ बसाइको क्रममा चिनियाँ कम्युनिष्ट पार्टीका विभिन्न तहका नेताहरुसँग भेटघाट तथा विभिन्न ठाउँको भ्रमण गर्ने कार्यक्रम तय भएको छ  ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं । सत्ता साझेदार दल जनता समाजवादी पार्टी (जसपा)का संघीय परिषद् अध्यक्ष बाबुराम भट्टराईले नेकपा एमालेका सांसदहरुलाई पदबाट राजीनामा दिन

काठमाडौं ।नेपाली कांग्रेसको १४औं महाधिवेशनअन्तर्गत पालिका तहको अधिवेशन सम्पन्न हुने चरणमा छ । अहिलेसम्म ६४ जिल्लामा वडा तहको अधिवेशन र

काठमाडौं ।प्रमुख प्रतिपक्षी दल नेकपा एमालेले प्रतिनिधिसभा बैठकमा दिनदिनै नाराबाजी गरेर निहुँ खोज्न थालेपछि सभामुख अग्निप्रसाद सापकोटाले ‘एक्सन’ थालेका छन्

काठमाडौँ । सरकारले अघि सारेको लक्ष्यअनुसार नै कोरोना भाइरस विरुद्धको खोप लक्षित वर्गमा पुग्ने देखिएको छ । सरकारले असोजमसान्तसम्म लक्षित