एकीकृत माओवादीको केन्द्रीय समिति बैठक आज सकिने

३१ असार २०६९, आईतवार १०:५८ मा प्रकाशित

काठमाडौ, ३१ असार । एकीकृत माओवादीको केन्द्रीय समितिको बैठक अध्यक्ष पुष्पकमल दाहाल प्रचण्डले पेस गरेको राजनीतिक प्रतिवेदन परिमार्जन गर्ने सुझाव एकीकृत गर्दै आज सकिने भएको छ । विहान ११ बजेपछि पार्टी कार्यालय कोटेश्वरमा सुरु हुने बैठकमा बोल्न बाँकी केन्द्रीय सदस्यहरुले अध्यक्षको प्रतिवेदनको बारेमा आआफ्नो धारणा राख्ने भएका छन् । अध्यक्ष प्रचण्डको दस्तावेज अधुरो रहेकोभन्दै पोलिटव्युरो सदस्य राम कार्की, स्वनाम साथी तथा केन्द्रीय सदस्य रामरिजन यादवले असन्तुष्ट समूहको नेतृत्व गर्दै छुट्टाछुट्टै फरक प्रस्ताव बुझाउनु भएको छ । एकीकृत माओवादीको विस्तारित बैठक भोलिदेखि राजधानीमा सुरु हुने भएकोले आज केन्द्रीय समितिको बैठक सक्ने तयारी भएको माओवादीले जनाएको छ । अध्यक्ष प्रचण्डले केन्द्रीय समितिमा पेस गरेको राजनीतिक प्रस्तावमा पार्टी नेतृत्वमा शक्ति केन्द्रिकृत गर्ने र पार्टी अन्तरसङ्घर्षमा कडाई गर्ने उल्लेख गरेपछि केही नेताहरुले असहमति जनाएका हुन् ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं।उपत्यकाको सुरक्षा केन्द्र सरकार मातहत राख्ने विषयमा दलहरू विभाजित भएका छन् । सिंहदरवारस्थित राज्य व्यवस्था तथा सुशासन समितिको सभाकक्षा सोमबार भएको

झापा । पूर्वी नाका काँकडभिट्टा भएर कृषिजन्य वस्तुको निर्यातभन्दा आयात वढी भएको छ । चालु आर्थिक वर्षको ११ महिनामा सो

मुगु । नेपाल विद्युत प्राधिकरणले कर्णाली प्रदेशको मुगु जिल्लामा २९९० मिटर उचाइमा अवस्थित रारा ताल क्षेत्रमा विद्युत पुर्‍याएको छ ।

काठमाडौँ । मुलुकमा फेरि कोभिड–१९ का सङ्क्रमितहरूको सङ्ख्या दिनदिनै बढ्दै गएको अवस्थामा सङ्क्रमितलाई राख्न सकिने ‘होल्डिङ सेन्टर’ भने अझै निर्माण हुन