च्याउ खाँदा मकवानपुरमा दुई जना बिरामी

३० असार २०६९, शनिबार १०:३५ मा प्रकाशित

मकवानपुर, ३० असार । मकवानपुरको हेटौंडामा बजारबाट किनेर लगेको च्याउ खादा दुई जना बिरामी परेका छन् । बजारबाट किनेर पकाएको च्याउ खाँदा हेटौडा ४ का  ३२ वर्षकाा राजेन्द्र पाण्डे र २३ वर्षीया  सबिता पाण्डे बिरामी पर्नुभएको हो । दुबै जनाको हेटौंडा अस्पतालमा उपचार संभव नभएपछि  भरतपुर लगिएकोे जिल्ला प्रहरी कार्यालय, मकवानपुरले जनाएको छ ।
यसैबीच आफ्नै ९ वर्षकी छोरीलाई बलात्कार गर्ने बाबुलाई जिल्ला अदालत मकवानपुरले २५ वर्षको कैद गर्ने फैसला सुनाएको छ । जिल्ला न्यायधिस टेकनारायण कँुवरको हिजो बसेको इजलासले हेटौंडा ४, कर्रामा बस्दै आएका ३७ वर्षीया भीमबहादुर सुवेदीलाई छोरीको बलात्कार र हाडनाता करणी गरेको ठहरसहित २५ वर्ष कैदको फैसला सुनाएको हो ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं । साउन १५ गते आज नेपाली समाजमा खिर खाएर मनाइँदै छ । वर्षा ऋतुका बेला असार १५ गते दही,

सर्लाही । सर्लाहीको ब्रह्मपुरी गाउँपालिका–३ भेल्हीस्थित निजी पोखरीमा डुबेर मृत्यु भएको अवस्थामा नौ दिनको शिशुसहित तीन जनाको शव फेला परेको

काठमाडौं । सिन्धुलीगढीमा नेपाली सेनाले शुरु गरेको युद्ध सङ्ग्रहालयको निर्माण सम्पन्न भएको छ । युद्ध सङ्ग्रहालयको आज राष्ट्रपति विद्यादेवी भण्डारीले

काठमाडौं । चितवनमा दैनिक पाँच हजार रुपैयाँ दिएर यौन धन्दामा लगाइएका १० जनाको उद्धार गरिएको छ । प्रहरीका अनुसार चितवनको