एउटै आमाले जन्माईन पाँच सन्तान

३० असार २०६९, शनिबार १०:३२ मा प्रकाशित

रोल्पा, ३० असार । सल्यानमा एक महिलाले ५ वटा बच्चा जन्माएकी छिन् । गर्पा ९ सारपानी निवासी  २८ वर्षीया नन्दकुमारी घर्तीली हिजो ५  बच्चाको जन्माउनु भएको हो ।  पेटमा समस्या देखिएपछि पाँच दिन अघि मात्रै स्वास्थ्य परीक्षण गराउन अस्पत्ताल पुग्नु भएकी घर्तीलाई डाक्टरहरुले भने पाठेघर पुरै खाली रहेको बताएका थिए । तर अस्पत्तालबाट घर फर्किएको पाँच दिनपछि मात्रै उहाँले हिजो पाँच बच्चाहरुको जन्म दिनुभएको हो । तर जन्मिएका सबै बच्चाहरुको मृत्यु भएको र आमाको स्वास्थ्य अवस्था भने अहिले सामान्य रहेको स्थानिय प्रकाशचन्द्र घर्तीले जानकारी दिनुभयो । सल्यानमा यो पहिलो घटना भएको बताएएको छ ।  ति बच्चाहरुको स्वरुप भने स्यालको जस्तो रहेको घर्तीको परिवारले जनाएको छ ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं । चितवनमा दैनिक पाँच हजार रुपैयाँ दिएर यौन धन्दामा लगाइएका १० जनाको उद्धार गरिएको छ । प्रहरीका अनुसार चितवनको

काठमाडौं । नेकपा एमालेको बरिष्ठ नेता माधव नेपाल पक्ष सरकारमा सहभागी हुने भएको छ । माओवादी अध्यक्ष प्रचण्डले स्थायी कमिटी

काठमाडौं । नेपालमा २४ घन्टाको अवधिमा ३ हजार ८ सय ९९ जना कोरोना भाइरस संक्रमित थपिएका छन् भने २० जनाको

काठमाडौं । पूर्वसभामुख कृष्णबहादुर महराले उच्च अदालतबाट पनि सफाइ पाएका छन् । जवर्जस्ती करणी उद्योग मुद्दामा अदालतले सफाइ दिएको हो