एउटै आमाले जन्माईन पाँच सन्तान

३० असार २०६९, शनिबार १०:३२ मा प्रकाशित

रोल्पा, ३० असार । सल्यानमा एक महिलाले ५ वटा बच्चा जन्माएकी छिन् । गर्पा ९ सारपानी निवासी  २८ वर्षीया नन्दकुमारी घर्तीली हिजो ५  बच्चाको जन्माउनु भएको हो ।  पेटमा समस्या देखिएपछि पाँच दिन अघि मात्रै स्वास्थ्य परीक्षण गराउन अस्पत्ताल पुग्नु भएकी घर्तीलाई डाक्टरहरुले भने पाठेघर पुरै खाली रहेको बताएका थिए । तर अस्पत्तालबाट घर फर्किएको पाँच दिनपछि मात्रै उहाँले हिजो पाँच बच्चाहरुको जन्म दिनुभएको हो । तर जन्मिएका सबै बच्चाहरुको मृत्यु भएको र आमाको स्वास्थ्य अवस्था भने अहिले सामान्य रहेको स्थानिय प्रकाशचन्द्र घर्तीले जानकारी दिनुभयो । सल्यानमा यो पहिलो घटना भएको बताएएको छ ।  ति बच्चाहरुको स्वरुप भने स्यालको जस्तो रहेको घर्तीको परिवारले जनाएको छ ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

गैरआवासीय नेपाली संघ (एनआरएनए)ले परोपकारी गतिविधि सञ्चालन गर्न ‘एनआरएनए फाउन्डेसन’ स्थापना गरेको छ । फाउन्डेसनको प्रस्तावित अध्यक्षमा संघका पूर्वअध्यक्ष एवं

काठमाडौँ । सरकारले विभिन्न पाँच देशमा वैदेशिक अध्ययन स्वीकृति पत्र (नो अब्जेक्सन लेटर) दिन रोक लगाएको छ । मुलुकमा कोभिड-१९

काठमाडौँ । नेकपा एमाले अध्यक्ष एवं प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओली र वरिष्ठ नेता माधवकुमार नेपालबीच भेटवार्ता भएको छ । उनीहरुबीच

काठमाडौं । नेपालमा बितेको २४ घण्टामा देशभर २३५१ जनामा कोारेना संक्रमण पुष्टि भएको छ । स्वास्थ्य तथा जनसंख्या मन्त्रालयका अनुसार