यु–१९ विश्वकप क्रिकेट प्रतियोगिताका क्रिकेट खेलाडी छनोट

२९ असार २०६९, शुक्रबार १४:५१ मा प्रकाशित

काठमाडौ, २९ असार । आगामी साउन २० देखि भदौ ११ गतेसम्म अस्ट्रेलियामा सञ्चालन हुने इन्टरनेसनल क्रिकेट काउन्सिल (आइसिसी) यु–१९ विश्वकप क्रिकेट प्रतियोगितामा सहभागिताका लागि नेपाल क्रिकेट सङ्घ (क्यान) ले १५ सदस्यीय नेपाली क्रिकेट खेलाडी टोली आज छनोट गरेको छ । छनोटमा परेका खेलाडीमा पृथु बास्कोटा टिम कप्तान  र प्रदीप ऐरी उपकप्तान छन् । अन्य खेलाडीमा राजेश पुलामी, सागर पुन, नरेश बुढा ऐर, कृष्ण कार्की, अविनाश कर्ण, फजरुल रहमान, भुवन कार्की, हासिम अन्सारी, सुभाष खकुरेल, राहुल विश्वकर्मा, गोपालकुमार सिंह, सौरभ खनाल र रामनरेश गिरी रहेको क्यानका महासचिव अशोकनाथ प्याकुरेलद्वारा जारी प्रेस विज्ञप्तिमा जनाइएको छ । त्यसैगरी टिमका अन्य वैकल्पिक खेलाडीमा सुरेन्द्र चन्द, पवन श्रेष्ठ, रुपेश श्रीवास्तव र प्रजेशबहादुर सिंह छन् । टिम म्यानेजरमा सङ्घका सदस्य किरण राणा, सहायक म्यानेजरमा सङ्घका सदस्य सुनिलमान अमात्य, प्रशिक्षकमा पुवुदु दशानायके, सहायक प्रशिक्षकमा जगतबहादुर टमाटा र प्राविधिक समीक्षकमा रमन शिवाकोटी सहभागी हुने क्यानले जनाएको छ ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

जारी टोकियो ओलम्पिक २०२० अन्तर्गत नेपाली खेलाडी गौरिका सिंहले आज महिला सय मिटर फ्रि-स्टाइलमा प्रतिस्पर्धा गर्दैछिन् । गौरिका आजको खेलको

टोकियो । जापानको राजधानी टोकियोमा जारी ३२औँ ग्रीष्मकालीन ओलम्पिक खेलकूदमा पौडितर्फ नेपाली खेलाडी एलेक्स शाहले आज प्रतिस्पर्धा गर्दैछन् । नेपालका

जापानको राजधानी टोकियोमा जारी ३२औँ ग्रीष्मकालीन ओलम्पिक खेलकुदमा चीन पदक तालिकाको शीर्ष स्थानमा कायमै रहेको छ । चीनले हालसम्म छ

घरेलु टोली आयरल्याण्डविरुद्धको तीन खेलको ट्वेन्टी(ट्वेन्टी क्रिकेट श्रृंखला दक्षिण अफ्रिकाले क्लिन स्विप गरेको छ । तेस्रो तथा अन्तिम खेल ४९