तीन वर्षमा गुल्मीमा डेढ सय जना बेपत्ता, खोजीका लागि प्रहरी सक्रिय

२८ असार २०६९, बिहीबार ०९:५२ मा प्रकाशित

गुल्मी, २८ असार । तीन वर्षको अवधिमा गुल्मीमा डेढ सयजना वेपत्ता भएका छन् । जिल्ला प्रहरी कार्यालयको तथ्याङ्क अनुसार २०६७ साल यता जिल्लामा १ सय ३६ जना अझै हराइरहेका छन् । १ सय ९४ जना हराएकोमा अहिलेसम्ममा ५८ जना फेला परेका छन् । हराएकामध्ये सबैभन्दा बढी महिला र बालबालिका छन् । प्रहरीको व्यस्तताले वेपत्ताहरुको खोज तलास गर्ने कार्यले प्राथमिकता पाउन नसकेको बेला जिल्ला प्रहरी कार्यलय गुल्मीले भने हराएका व्यक्तिहरुको खोजतलास अप्रेशन सुरु गरेको छ । प्रहरीले सुरु गरेको अप्रेशन एक हप्तासम्म चल्ने छ । हराएकाहरुको खोजीका लागि प्रहरी ईकाईले संचार माध्यम, एफएम रेडीयो, जिल्लामा रहेका १ सय ३५ वटा टोल सुधार समिति र अन्य सघं सस्ंथाको सहयोग लिने जनाएको छ । हराएको भनेर परिवारले प्रहरीकहाँ निवेदन दिने तर अवस्था पत्ता लागेमा प्रहरीलाई त्यसको जानकारी भने नगराउने गरेको पाइएकोले हराएकामध्ये कतिपयको अवस्था पत्ता लाग्यो भन्ने थाहा हुन नसकेको प्रहरी नावय उपरीक्षक राजकुमार बैद्यबारले बताउनुभयो ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

वालिङ । स्याङ्जामा एक वर्षको अवधिमा चार सय ६१ सम्बन्ध विच्छेदका मुद्दा दर्ता भएका छन् । स्याङ्जा जिल्ला अदालतमा आर्थिक

म्याग्दी । म्याग्दी र यस वरपरका क्षेत्रमा नौमती बाजा बजाएर असारे भाकामा बाउसे र रोपाहारले दोहोरी गाउँदै धान रोपाइँ गर्ने

काठमाडौँ । देशभर मनसुनी वायुको प्रभाव छ । जसका कारण देशभर हल्कादेखि भारी बर्षाको सम्भावना रहेको मौसमविदले बताएका छन् जल तथा

तुलसीपुर । कक्षामा वरिपरि नातिनातिना उमेरका सहपाठी छन् । उनीहरुकै बीचमा पाका व्यक्ति पनि ध्यान दिएर पढिरहेका हुन्छन् । कपाल