सद्भावनाको महासभा तय

२७ असार २०६९, बुधबार २१:२९ मा प्रकाशित

काठमाडौं, २७ असार । सद्भावना पार्टीले ‘राष्ट्रीय समस्याको निकासको लागि सर्वपक्षिय महासभा’ गर्ने बताएको छ । पार्टीको केन्द्रीय कार्यालयमा पत्रकार सम्मेलनको आयोजना गरी सो पार्टीका अध्यक्ष राजेन्द्र महतोले आगामी २९ र ३० गते राजधानीस्थित नेपाल प्रशासनिक प्रशिशिक्षण प्रतिष्ठान (स्टाफ कलेज) जावलाखेलमा महासभा आयोजना गरिने बताए । अगामी संविधानमा शासकीय स्वरुप, संघीय ढाँचा, न्यायपालिका र निर्वाचन पद्धति के–कस्तो हुनुपर्ने हो भनी तय गर्ने उद्देश्यका साथ आयोजित महासभाले ऐतिहासिक घोषण–पत्र समेत जारी गर्ने जनाइएको छ ।
महासभाको उद्घाटन कार्यक्रममा सबै राजनीतिक दलका अध्यक्षहरुलाई आमन्त्रित गरिएको र महासभामा सबै राजनीतिक दलका प्रतिनिधिमूलक पूर्वसभासद्, नेता, आदिवासी÷जनजाती संघ–संगठनका प्रतिनिधिहरुका साथै महिला, दलित, मुस्लीम, नागरिक समाज, वुद्धिजीवीसमेतको प्रतिनिधित्व हुने जानकारी पनि दिइएको छ ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं । राष्ट्रिय जनमोर्चाले एमाले नेतृत्वको गण्डकी प्रदेश सरकारलाई दिएको समर्थन फिर्ता लिने निर्णय गरेको छ । जनमोर्चाका अध्यक्षले अध्यक्ष

काठमाडौं । आज विक्रम संवत् २०७८ साल वैशाख १ गते नयाँ वर्षको पहिलो दिन नेपालभर एकापसमा शुभकामना आदानप्रदान गरी हर्षोल्लास

काठमाडौं । भारत भ्रमणमा रहेका पूर्वराजा ज्ञानेन्द्र शाहले नयाँ वर्ष २०७८ को शुभकामना सन्देश दिएका छन् । शुभकामना सन्देशमा पूर्व

काठमाडौँ । स्वास्थ्य तथा जनसंख्या मन्त्रालयले शिक्षण संस्थाहरु एक महिना बन्द गर्न सरकारलाई सिफारिस गरेको छ। मन्त्रालयले काठमाडौँ उपत्यकासहित देशका