फरार ठग पक्राउ

२७ असार २०६९, बुधबार १७:१६ मा प्रकाशित

काठमाडौं, २७ असार । वैदेशिक रोजगार ठगी मुद्दामा दोषी सावित भईकन फरार रहेका भक्तपुर बागेश्वरी –३ घर भई हाल काठमाडौँ महानगरपालिका–७ कुमारीगाल बस्ने ४४ बर्षीय राजु केसी खत्रीलाई प्रहरी प्रधान कार्यालय केन्द्रीय अनुसन्धान व्यूरो महाराजगंजका प्रहरीले पक्राउ गरेको छ । उनलाई प्रहरीले आज कुमारीगाल इलाकामा लुकीछिपी बसेको अवस्थामा पक्राउ गरी काठमाडौँ जिल्ला अदालतमा पेश गरेको छ । वैदेशिक रोजगार न्यायाधीकरणको गत २०६७ साल साउन २५ गतेको पैmसला अनुसार खत्रीलाई १ लाख जरीवाना र ५ लाख बिगो सजाय सुनाइएको थियो । राजु के.सी. समेतले होम बहादुर पण्डित, नविन कक्षपति र राजु श्रेष्ठ लगायतका व्यक्तिहरुलाई हङकङमा राम्रो रोजगारको व्यवस्था मिलाई दिने भनी झुठा आश्वासन दिई रकम लिई चीनको ग्वाङझाउ बिमानस्थलसम्म पु¥याई अलपत्र छाडेका थिए ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं । चैत्र शुक्ल नवमीका दिन मर्यादा पुरुषोत्तम भगवान् रामचन्द्रको सम्झनामा मनाइने ‘रामनवमी’ पर्व आज देशभरि श्रद्धा र भक्तिपूर्वक पूजा

काठमाडौं- प्रत्येक वर्ष चैत्र शुक्ल अष्टमीका दिन मनाइने चैते दशैँ पर्व आज नेपालीले घर घरमा नवदुर्गा भगवतीको पूजा आराधना गरी

काठमाडौँ । सार्वजनिक यातायातमा सिट क्षमताभन्दा बढी यात्रु राख्न नपाइने भएको छ । सोमबार बिहान बसेको मन्त्रिपरिषद् बैठकले नयाँ भेरियन्ट

कोरोना भाइरसको सङ्क्रमणबाट बच्न अनलाइन कक्षा चलाउन सूचना प्रविधि क्षेत्रको पूर्वाधार विकास गरिनुपर्नेमा जोड दिइएको छ । सुशील कोइराला मेमोरियल