महतोले महासभाको प्रस्ताव ल्याउने

२७ असार २०६९, बुधबार १५:२२ मा प्रकाशित


काठमाडौं, २७ असार । सद्भावना पार्टीका अध्यक्ष तथा स्वास्थ्यमन्त्री राजेन्द्र महतोले राष्ट्रिय राजनीतिमा देखापरेको समस्या निकासका लागि सर्वपक्षीय महासभा आयोजनासम्बन्धी प्रस्ताव पेश गर्ने भएका छन् । सो सम्बन्धी जानकारी गराउन आज सांझ चार बजे उनले आफ्नै पार्टीअफिस थापागाउंमा पत्रकार सम्मेलनको आयोजना गर्दैछन् । दक्षिणी छिमेकी राष्ट्रसंग विशेष सम्बन्ध रहेका नेताका रुपमा चिनिएका महतोले अचानक अघिसार्न लागेका महासभाको प्रस्तावले सचेत तप्कामा विशेष जिज्ञासा जगाएको छ ।
यसैगरी राष्ट्रिय समस्या निकासकै सम्बन्धमा छलफल गर्नका लागि आज बिहान विपक्षी दलका प्रमुख नेताहरुले राष्ट्रपति रामवरण यादवसंग भेट गरेका छन् । भेटका क्रममा नेताहरुले सहमतीय सरकारका विषयमा राष्ट्रपतिले चाल्नुपर्ने कदम बारे आफ्ना धारणा राखेको बुझिएको छ ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौँ । नेपाली कांग्रेसले आफ्नो पार्टी मिलेनियम च्यालेन्ज कर्पोरेशन(एमसिसी) सम्झौताप्रति सकारात्मक भएको जनाएको छ। कांग्रेसकी केन्द्रीय सदस्य डा.डिला सङ्ग्रौलाले नेपाल

काठमाडौँ । प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीले राष्ट्रियसभा सदस्यबाट पदमुक्त भएका नेकपा एमालेका नेता रामबहादुर थापा बादललाई गृहमन्त्रीमै पुनः नियुक्ति गर्ने

काठमाडौं । नेपाल आयल निगमले पुनः पेट्रोलियम पदार्थको मूल्य वृद्धि गरेको छ । इण्डियन आयल कर्पोरेशनबाट शुक्रबार प्राप्त मूल्य सूचीअनुसार

सुर्खेत । कर्णाली प्रदेश सरकारका मुख्यमन्त्री महेन्द्रबहादुर शाहीले तीन मन्त्री नियुक्त गर्नुभएको छ । यही वैशाख ३ गते विश्वासको मत