नेकपा,माओवादीले प्रचण्डको निवास घेराउ गर्ने

२७ असार २०६९, बुधबार १०:२० मा प्रकाशित

काठमाडौ, २७ असार । प्रमुख दलका शीर्ष नेताहरुका कारण देशले निकास पाउन नसकेको भन्दै नेकपा, माओवादीले आज एकीकृत नेकपा माओवादीका अध्यक्ष पुष्पकमल दाहाल प्रचण्डको निवास घेर्ने भएको छ । दिउँसो २ बजे  प्रचण्ड निवास लाजिम्पाटमा गएर उहाँको निवास घेराउ कार्यक्रम रहेको नेकपा,माओवादीले जनाएको छ । वितेको २ वर्षमा सभासदहरुले लिएको भत्ता फिर्ता, संयुक्त क्रान्तिकारी सरकार गठन, दिगो शान्ति स्थापना, महङ्गी तथा कालोबजारी नियन्त्रण लगायतका माग राखेर नेकपा, माओवादीले नेताहरुको घर घेराउ र भण्डाफोर कार्यक्रम सुरु भएको जनाएको छ । यसअघि नेकपा माओवादीले कांग्रेस सभापति र एमाले अध्यक्षको निवास घेराउ गरिसकेको छ ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं । नेकपा एमालेको बरिष्ठ नेता माधव नेपाल पक्ष सरकारमा सहभागी हुने भएको छ । माओवादी अध्यक्ष प्रचण्डले स्थायी कमिटी

काठमाडौं । नेपालमा २४ घन्टाको अवधिमा ३ हजार ८ सय ९९ जना कोरोना भाइरस संक्रमित थपिएका छन् भने २० जनाको

काठमाडौँ । नेपाली कांग्रेसले देशभरका आठ लाख ५२ हजार ७११ जनालाई क्रियाशील सदस्यता प्रदान गरेको छ । कांग्रेसको क्रियाशील सदस्यता

काठमाडौं । चौधौं महाधिवेशनको निकट आइपुगेको दल नेपाली कांग्रेसको पदाधिकारी बैठक आज बिहान बस्न लागेको छ। आज बिहान ९ बजे