बाँकेमा जारी जिविस कपमा वेष्टजोन २३ रनले बिजयी

२६ असार २०६९, मंगलवार ११:५६ मा प्रकाशित

बाँके, २६ असार । बाँकेमा जारी जिविस कप क्रिकेट प्रतियोगिताको आज बिहान भएको खेलमा बेष्टजोन मा बि नेपालगन्ज २३ रनले बिजयी भएको छ । नेपालगन्जको मगल प्रसाद उच्च मा वि को खेल मैदानमा टस हारेर पहिला ब्याटिग गरेको वेष्टजोन १७ ओभरमा अल आउट हुदै ८९ बनाएको थियोे । जवाफी ९० रनको लक्ष्य लिएर ब्याटिग गरेको आर्दश १४ ओभर २ बलमा ६६ रनमै अल आउट भएको थियो त्यसैगरि दोस्रो खेलमा बागेश्वरि एकेडेमी कोहलपुर प्रतिोगितामा सहभागी नभए पछि वाक ओभरका आधारमा महेन्द्र नमुना उच्च मावि नेपालगञ्ज बिजयी भएको क्रिकेट प्रशिक्षक दिपेन्द« प्रताप सिंहले जानकारी दिनुभयो । प्रतियोगितामा दिउँसो २ बजे पछि हुने तेस्रो खेलमा सनविम मावि नेपालगञ्ज र एन्जल्स हाई स्कुल विच प्रतिष्पर्धा हुनेछ । प्रतियोगिता जिविसको सहयोगमा ११ गते बाट सुरु भएको हो ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

टोकियो । जापानको राजधानी टोकियोमा जारी ३२औँ ग्रीष्मकालीन ओलम्पिक खेलकूदमा पौडितर्फ नेपाली खेलाडी एलेक्स शाहले आज प्रतिस्पर्धा गर्दैछन् । नेपालका

जापानको राजधानी टोकियोमा जारी ३२औँ ग्रीष्मकालीन ओलम्पिक खेलकुदमा चीन पदक तालिकाको शीर्ष स्थानमा कायमै रहेको छ । चीनले हालसम्म छ

घरेलु टोली आयरल्याण्डविरुद्धको तीन खेलको ट्वेन्टी(ट्वेन्टी क्रिकेट श्रृंखला दक्षिण अफ्रिकाले क्लिन स्विप गरेको छ । तेस्रो तथा अन्तिम खेल ४९

काठमाडौं । टोकियो ओलिम्पिक्समा नेपाली खेलाडीहरूको खेल आजदेखि शुरु भएका छन् । शुटिङमा नेपालकी कल्पना परियारले महिला १० मिटर एयर