बाँकेमा जारी जिविस कपमा वेष्टजोन २३ रनले बिजयी

२६ असार २०६९, मंगलवार ११:५६ मा प्रकाशित

बाँके, २६ असार । बाँकेमा जारी जिविस कप क्रिकेट प्रतियोगिताको आज बिहान भएको खेलमा बेष्टजोन मा बि नेपालगन्ज २३ रनले बिजयी भएको छ । नेपालगन्जको मगल प्रसाद उच्च मा वि को खेल मैदानमा टस हारेर पहिला ब्याटिग गरेको वेष्टजोन १७ ओभरमा अल आउट हुदै ८९ बनाएको थियोे । जवाफी ९० रनको लक्ष्य लिएर ब्याटिग गरेको आर्दश १४ ओभर २ बलमा ६६ रनमै अल आउट भएको थियो त्यसैगरि दोस्रो खेलमा बागेश्वरि एकेडेमी कोहलपुर प्रतिोगितामा सहभागी नभए पछि वाक ओभरका आधारमा महेन्द्र नमुना उच्च मावि नेपालगञ्ज बिजयी भएको क्रिकेट प्रशिक्षक दिपेन्द« प्रताप सिंहले जानकारी दिनुभयो । प्रतियोगितामा दिउँसो २ बजे पछि हुने तेस्रो खेलमा सनविम मावि नेपालगञ्ज र एन्जल्स हाई स्कुल विच प्रतिष्पर्धा हुनेछ । प्रतियोगिता जिविसको सहयोगमा ११ गते बाट सुरु भएको हो ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

काठमाडौं । आईसीसी विश्वकप लिग २ अघि आज  नेपाल र  क्यानडा एकदिवसीय क्रिकेट खेल खेल्दै छन् । खेल नेपाली समयअनुसार राति पौने

काठमाडौँ । भारतसँगको पाँचौँं तथा अन्तिम टेस्ट खेलमा घरेलु टोली इङ्ल्याण्डले उत्कृष्ट प्रदर्शन गरेको छ । चौथो दिनको समाप्तिमा ३७८

काठमाडौँ । क्यानाडा भ्रमणमा रहेको नेपालले टि२० अभ्यास खेलमा ओन्टारियो क्रिकेट क्लबमाथि शानदार जित हात पारेको छ । आइतबार राति ओन्टारियोलाई

काठमाडौं । नेपाली राष्ट्रिय क्रिकेट टिमका कप्तान सन्दीप लामिछानेले शुक्रबार बेलुका गरेको एक ट्विटले सामाजिक सञ्जाल तताएको छ । सन्दीपले