भारतीय स्थलसेना अध्यक्ष नेपाल भ्रमणमा

२६ असार २०६९, मंगलवार ११:५३ मा प्रकाशित

काठमाडौ, २६ असार । भारतीय स्थलसेना अध्यक्ष जनरल विक्रम सिंह आज पाँच दिने नेपाल भ्रमणको क्रममा काठमाडौ आई पुग्नु भएको छ । एकमहिना अघि भारतीय सेना अध्यक्षको जिम्मेवारी सम्हाल्नु भएका सिंहको यो पहिलो नेपाल भ्रमण हो ।  पाँचदिने भ्रमणका सिलसिलामा काठमाण्डु आउनु भएका सिंहले राष्ट्रपति डाक्टर रामबरण यादव, प्रधानमन्त्री डाक्टर बाबुराम भट्टराईसँग पनि भेट गर्ने कार्यक्रम रहेको छ । सिंहलाई राष्ट्रपति यादवबाट मानार्थ महारथीको दज्र्यानी चिन्ह प्रदान गर्ने कार्यक्रम रहेको छ । काठमाडौ ओर्लिए लगत्तै उहाँले सैनिक मञ्चमा पुगेर वीर स्मारकमा माल्र्यापण गर्नु भएको थियो । त्यसपछि उहाँ नेपाली सेनाले गर्ने विशेष सम्मान समारोहमा सहभागि हुनुभएको थियो । भोलि बेलुका  राष्ट्रपति भवनमा आयोजना गरिने विशेष समारोहमा राष्ट्रपति डा रामवरण यादवबाट नेपाली सेनाको मानार्थ महारथीको दर्जा प्रदान गरिने सैनिक जनसम्पर्क निर्देशनालयले जनाएको छ ।

प्रतिक्रिया
सम्बन्धित खवर

लण्डन । कोरोना संक्रमणले तीन साताभित्र विदेशमा पछिल्ला तीन साताभित्र थप ३९ जना नेपालीको निधन भएको छ । गैरआवासीय नेपाली

काठमाडौँ । नेकपा एमालेका अध्यक्ष केपी शर्मा ओलीले माधवकुमार नेपाललगायतलाई पार्टीमा कुनै ठाउँ नभएको बताएका छन् । काठमाडौँ जिल्ला कमिटीको

काठमाडौं । सरकारले कोरोना भाइरस सङ्क्रमणविरुद्धको खोप आगामी असोजमसान्तसम्म एक करोड ८३ लाख ८२ हजार ८५० मात्रा ल्याउने भएको छ

झापा । विर्तामोडको एउटा होटलमा २२० डोज भेरोसिल खोपसहित स्वास्थ्य शाखा विर्तामोडका फोकल पर्सन ओमबहादुर खड्कालाई प्रहरीले नियन्त्रणमा लिएको छ